با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

هاشم‌زایی: برای روحانی و دولتش از خداوند طلب صبر می‌کنم که بتوانند با مجلس یازدهم کار کنند

به گزارش اصلاحات نیوز؛ عبدالرضا هاشم زایی در گفت و گو با اصلاحات نیوز گفت؛ برای روحانی و دولتش از خداوند طلب صبر می‌کنم که بتوانند یک سال را تحمل کنند و دوام بیاورند. مگر دوستان تندرو که برخی از آنها در مجلس دهم هم حاضرند، از شعارهایشان دست بردارند. در این صورت مجلس یازدهم می‌تواند با دولت کار کند.

او ادامه داد: تندروها شعارهایی می‌دانند و کارهای مملکت را قفل کرده بودند. آنها با این شعارها نمی‌گذاشتند در اقتصاد گشایشی حاصل شود. اگر تندروها بخواهند این شعارها را ادامه بدهند، تنها دعا می‌کنم که خداوند به دولتی‌ها در طول عمر باقی‌مانده دولت صبر بدهد.

هاشم زایی در ادامه توضیح داد: میان دولت و مجلس جدالی پیش نخواهد آمد، چون دولت در مجلس پشتیبانی ندارد که با اتکا به آن پشتیبان بخواهد به جدال بپردازد. بعد از پایان مجلس دهم، رئیس‌جمهور باید کابینه‌ای را به مجلس یازدهم معرفی کند تا با دوستانی که در سراسر کشور در مجلس یازدهم رأی آوردند همخوانی داشته باشند. همچنین این کابینه شعارهایی را که آقایان به خصوص در بخش اقتصادی داده‌اند قبول داشته باشند.

هاشم‌زایی ادامه داد: مجلس یازدهم با دولت دوازدهم همراه نخواهد بود. دولت مجری است و با واقعیت‌های اجرایی بیشتر سر و کار دارد. بنابراین دولت با این مجلس و شعارهایی که داده‌اند نمی‌تواند به راحتی به کار خود ادامه دهد. شعارهایی که آقایان اصولگرا در 30 سال اخیر سر داده‌‌اند با شعارهای ما اصلاح‌طلبان متفاوت بود. البته همه ما به دنبال منافع ملی هستیم اما تشخیص‌مان متفاوت است.

این عضو فراکسیون امید در پایان تاکید کرد: دولت اگر می‌خواهد مسائل را تا حدودی حل کند، اولین کار این است که برای شروع مجلس بعدی دولت جدید معرفی کند.

/ انتهای پیام

  قیمت خودرو امروز ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
آگهی
آگهی