با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

باج حناچی به شوهر دخترخاله عضو شورای شهر تهران؟/ سوءاستفاده از کرونا برای انتصاب آقای دوربینی شهرداری!

اصلاحات نیوز؛ طی ماه‌های اخیر شهردار منطقه ۹ تهران به دلیل اعتراضات مردمی ‌برای یکطرفه شدن زیر گذر استاد معین هنگام بازدید حناچی، شهردار تهران از آن منطقه عزل شد. طبق شنیده‌های موثق اصلاحات نیوز، یکی از اعضای شورای شهر تهران که با فرد عزل شده نسبت خانوادگی دارد، در پی لابی کردن برای انتصاب او در جای دیگری‌ است!

محسن هاشمی در جلسه بیستم بهمن ماه به مسئله حواشی پیش آمده در ارتباط با پروژه زیرگذر استاد معین  پرداخته شد و اعضای شورای شهر تهران در این زمینه نظرات خود را مطرح کردند و عنوان شد که چرا قبل از افتتاح این پروژه اعضای شورایاری محله در این زمینه پیگیریهای لازم را نکردند و نظرات اهالی منطقه را به شورا منتقل نکردند.

رئیس شورای شهر تهران همچنین به برکناری مفاخریان شهردار منطقه 9 به دلیل عدم مدیریت حواشی پیش آمده در رابطه با پروژه زیرگذر استان معین اشاره کرد و گفت: با توجه به برکناری وی به دلیل این موارد اعضای شورای شهر تهران درخواست کردند که این موضوع در کمیسیون حقوقی شورای شهر تهران پیگیری شود. برکناری شهردار منطقه ۹ به دلیل عدم مدیریت حواشی افتتاح زیرگذر استاد معین بود.    

این در حالیست که مفاخریان شهردار عزل شده منطقه ۹ که از او با عنوان آقای دوربینی شهرداری تهران یاد می‌شود با عدم مدیریت درست و ایجاد حاشیه در منطقه باعث جو روانی بدی برای شهرداری شده بود حالا چه شده که در این شرایط حساس که تهران درگیر کروناست و شهرداری باید دغدغه اصولی تر داشته باشد موقعیت را مناسب دیده تا آقا داماد قبل عیدی بیکار نباشد!

متاسفانه زهرا صدراعظم نوری از اعضای شورای شهر تهران با مناسب دیدن ماجرای کرونا و بی حواسی مردم در پی‌ آن است با فشار به حناچی، شاه داماد عزل شده را به ریاست یکی از شرکت‌های شهرداری تهران منصوب کند.

انتهای پیام/

  فیلم/تیتراژ خاطره انگیز سریال "جنگجویان کوهستان"
آگهی
آگهی