با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

در غیاب اصلاح‌طلبان در انتخابات تعداد رأی‌های ریخته‌شده به صندوق بسیار کم شد

نجفقلی حبیبی گفت: متاسفانه آمار پایین 41 درصد مشارکتی که در پایان انتخابات به ثبت رسید، نشان می‌دهد مردم از شرایط ناراضی هستند. از همین رو لازم است مسئولان همه‌ی توان‌شان را به کار گیرند تا این بی‌اعتمادی و دلسردی رفع شود.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ نجفقلی حبیبی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین اظهار داشت: نمایندگان مجلس یازدهم تعیین شدند و حالا وقت کار است. باید همه با هم تلاش کنیم تا بلکه مشکلات کشور کمرنگ شوند و از این طریق مردم به رضایتمندی برسند.

مردم از شرایط ناراضی هستند

این پژوهشگر فلسفه در ادامه سخنانش گفت: متاسفانه آمار پایین 41 درصد مشارکتی که در پایان انتخابات به ثبت رسید، نشان می‌دهد مردم از شرایط ناراضی هستند. از همین رو لازم است مسئولان همه‌ی توان‌شان را به کار گیرند تا این بی‌اعتمادی و دلسردی رفع شود. بالاخره مردم در طول این 41 سال محکم پشت نظام و کشورشان ایستاده‌اند و نباید آنها را دلخور کرد

مردم نشان دادند به تفکر اصلاح‌طلبی اعتقاد دارند

حبیبی افزود:‌ نکته قابل توجه دیگر درباره انتخابات برگزارشده این است که مردم نشان دادند به تفکر اصلاح‌طلبی اعتقاد دارند و وقتی اصلاح‌طلبان نتوانستند مجوز حضور در انتخابات را به دست آورند،‌ تعداد رأی‌های ریخته‌شده به صندوق بسیار کم شد.

کشور وضعیت دشواری دارد و اکنون زمان دعوا و جدل نیست. در شرایط فعلی همه باید دست در دست هم دهیم و از بحران‌های متعدد عبور کنیم.

مجلسی‌ها بنا را بر همکاری‌های دوستانه بگذارند

او توضیح داد: مجلس آینده با چهره‌هایی تشکیل می‌شود که رویکردی تندروانه دارند و به همین دلیل بخشی از مردم نگران‌اند که از این پس مجلس با دولت فضایی تقابلی خواهد داشت، که این قطعاً می‌تواند به ضرر کل کشور باشد. به همین دلیل باید امیدوار بود مجلسی‌ها با در نظر گرفتن سختی‌های کشور و مشکلاتی که مردم دارند، بنا را بر همکاری‌های دوستانه بگذارند تا بلکه همه مشکلات درست شود

همه باید دست در دست هم دهیم

نجفقلی حبیبی در پایان صحبت‌هایش گفت‌: کشور وضعیت دشواری دارد و اکنون زمان دعوا و جدل نیست. در شرایط فعلی همه باید دست در دست هم دهیم و از بحران‌های متعدد عبور کنیم.

آگهی