با ما ارتباط برقرار کن

اصلاحات نیوز؛ دوره فعالیت های انتخاباتی همواره با حواشی زیادی مواجه است . حواشی که گاها تلخ ، گاها شیرین و گاهی هم عجیب است! طی یک ماه اخیر در کهگیلویه و بویراحمد ، تب انتخابات در حدی بالا بود که برای اتفاقات پیرامون آن مسئولان اجرایی و نظارتی ، بارها اقدام به مصاحبه و هشدار نمودند . گاهی مجبور به فراخواندن نامزدها و هوادارانشان به دستگاه قضایی و حتی بازداشت برخی شده اند.

حین برگزاری و پس از برگزاری انتخابات هم اتفاقات تلخ ، شیرین و گاها عجیبی رخ داد تا نشان دهنده این موضوع باشد که فضای انتخابات در کهگیلویه و بویراحمد کاملا احساسی است و هنوز فاصله زیادی تا رسیدن به یک انتخابات منطقی دارد!

از جمله حواشی جالب در انتخابات حوزه کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده ، انتشار کلیپی از باسابقه ترین نماینده استان در مجلس شورای اسلامی است که پس از سه دوره عدم حضور در مجلس توانست با رای قاطع رقیب خود را شکست دهد و برای پنجمین دور راهی بهارستان شود.

در کلیپ منتشره سید محمد موحد در جمع هوادارانش می گوید که از دو ماه قبل در عالم رویا هاتفی به وی میزان دقیق رایش را گفته است و وی می دانسته است که در انتخابات پیروز حتمی است!

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.