با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

طیف جدیدی که وارد مجلس می‌شوند معتقد به تعامل با دنیا و بهبود شرایط اقتصادی کشور نیستند

جلال میرزایی، نماینده مردم ایلام در مجلس با اشاره به شعارهای قالیباف و اطرافیانش در انتخابات، مجلس یازدهم را مجلسی در تقابل با دولت توصیف کرد و گفت: زاویه مجلس یازدهم با دولت، قطعا به مشکلات اقتصادی کشور دامن می‌زند. طیف جدیدی که وارد مجلس می‌شوند معتقد به تنش‌زدایی از سیاست‌خارجی، تعامل با دنیا و بهبود شرایط اقتصای کشور نیستند که نگران‌کننده است.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ جلال میرزایی،‌ دبیر کمیته سیاسی فراکسیون امید مجلس در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین، درباره چشم انداز مجلس یازدهم گفت: با توجه به شعارهایی که قالیباف و دوستان او می‌دهند در صورت وارد شدنشان به مجلس، مجلسی در تقابل و زاویه با دولت تشکیل خواهد شد. اتفاقی که به تشدید مشکلات اقتصادی کشور را تشدید می‌کند.

نماینده اصلاح طلب مجلس دهم بیان کرد: مجلس دهم حامی دولت و واقع‌گرا بود و سعی داشت رویکردی عقلانی نسبت به موضوعات داشته باشد تا تنش های بین مجلس و دولت به حداقل برسد. خروجی چنین مجلسی این است که می‌بینیم! حالا تصور کنید یک مجلس در تقابل با دولت چه خروجی خواهد داشت.

مجلس دهم حامی دولت و واقع‌گرا بود و سعی داشت رویکردی عقلانی نسبت به موضوعات داشته باشد

نماینده مردم ایلام در مجلس ادامه داد: دولت رویکرد مشخصی دارد و رئیس‌جمهوری برای این رویکرد از مردم رای گرفته است. طیفی هم که در آینده وارد مجلس می‌شوند، به دلیل رایی که از اکثریت شرکت‌کننده در انتخابات به دست می‌آورند، حرفی برای گفتن دارند. بنابراین به دلیل اختلاف دیدگاه و نوع نگاه مجلس یازدهمی‌ها نسبت به بهبود وضعیت فعلی، خوشبین نیستم.

نیازمند تنش‌زدایی از سیاست خارجی کشوریم

عضو فراکسیون امید مجلس تاکید کرد: در شرایط فعلی برای بهبود وضعیت کشور نیاز است در حوزه روابط خارجی تنش‌زدایی کنیم و جلوی فشارهای خارجی را بگیریم. ولی موضوع نگران‌کننده اینجا است، طیف جدیدی که وارد مجلس می‌شوند معتقد به تنش‌زدایی از سیاست‌خارجی، تعامل با دنیا و بهبود شرایط اقتصادی کشور نیستند.

طیف جدیدی که وارد مجلس می‌شوند معتقد به تنش‌زدایی از سیاست‌خارجی، تعامل با دنیا و بهبود شرایط اقتصادی کشور نیستند

میرزایی تصریح کرد: این تفکر درباره مسائل اقتصادی بسیار سطحی نگرند و همه نگاه خود را به توانمندی داخلی معطوف می‌کنند. سوال اینجا است کدام کشورها با نگاه صرف به داخل توانسته‌اند در زمینه تجارت و صنعت موفق شوند که ما بتوانیم؟

نماینده مردم ایلام در مجلس یادآور شد: نگاه به منابع و ظرفیت‌های داخلی خوب است، به شرطی که با شعار و سطحی‌نگری، این مطالبه را لوث نکنیم.

  استقبال سرد از احمدی نژاد در مشهد! + عکس
ادامه ی خواندن
آگهی
1 پاسخ

1 Comment

  1. محسن

    03 اسفند 1398 در 14:31

    دوره اتون تموم شد! مردم شما اصلاح طلب های ناکارآمد رو شناختند و بهتون یک نه مقتدرانه گفتند

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی