با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

نظاره‌­گر فتنه‌­گری نخواهیم بود؛ اگر دنبال آشوب بروند باید آماده ضربه ­های محکم دستگاه امنیتی باشند

به گزارش اصلاحات نیوز؛ حجت الاسلام حسین طایب رییس سازمان اطلاعات سپاه گفت:

حضور و استقبال باشکوه مردم در ایامالله بدرقه سردار سلیمانی و راهپیمایی امروز به معنای علاقه و باور مردم به اصل انقلاب و راهبرد مقاومت و اعتماد به راه امام و مقام معظم رهبری است. اینها نقاط عطفی برای یک حرکت عمومی و جهاد همگانی برای ساختن ایران اسلامی قوی خواهد بود.


خداوند را شاکریم که به برکت خون سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی ایام الله انقلاب را رنگ و بویی دیگر داد و شور حماسی و انقلابی را در اقصی نقاط منطقه و جهان پراکنده کرد.


ما هم به تأسی از امام خمینی ره میگوییم که نسل فرزندان مقاوم ابراهیم، انتقام حاج قاسم را با اخراج او از منطقه غرب آسیا خواهند گرفت. امروز نبرد اطلاعاتی با آمریکا وارد دوره جدیدی شده است. از امروز به بعد آمریکا برای هر روز حضور نامشروع خود در منطقه، هزینه بیشتری باید بدهد.


دشمن با فشار حداکثری به دنبال ایجاد ناامنی و کمپین های اغتشاش بود اما ایستادگی و بصیرت ملت ایران، آنان را ناکام کرد و عقب زد.
پاسداران گمنام امام زمانعج برای مبارزه با فساد و بازگرداندن اموال مردم، دوشادوش همهی دستگاههای نظارتی و دولتی، آستینهای خود را بالا زدهاند و شب و روز نمیشناسند.
غربیها و عواملشان در داخل کشور بدانند ما نظارهگر فتنه گری و شرارت آنها نخواهیم بود. اگر دنبال آشوب بروند باید آماده ضربه های محکم دستگاه امنیتی باشند.
به لطف الهی و به کارگیری شگردهای حرفهای و ابزارهای پیچیده اطلاعاتی، اشراف خوبی بر چرخه شبکهسازی و نفوذ دشمن در بستر فضای مجازی پیدا کرده ایم.


همانطور که طرح موازنه ی قوای منطقهای برای تضمین امنیت رژیم غاصب صهیونیستی ره به جایی نبرد، همانگونه که فتنه ی جهانی داعش به برکت خون سلیمانیها و المهندسها شکست خورد، خیال باطل معاملهی قرن هم زوال اسرائیل را نزدیکتر خواهد کرد.
همانگونه که حضرت آقا فرمودند راه یکتای مقابله با دشمن، قوت یابی ما در عرصه های دفاعی، امنیتی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی است. مشارکت آگاهانه و پرشور در انتخابات پیشرو یکی از همین صحنه های قویتر شدن است.

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی