با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

حمله بی سابقه برنی سندرز به ترامپ: او یک نزادپرست زن باره است

اصلاحات نیوز – کاندیدای دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در اظهاراتی شدیداللحن ترامپ را یک نژاد پرست و زن باره نامید.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ برنی سندرز در تجمعی انتخاباتی در نیوهمشایر گفت : ما به مخالفت با منافع ویژه و قدرتمند برخی افراد بر می خیزیم.این تنها درباره ساختار سیاسی جمهوریخواه نیست بلکه ما مخالف این موضوع در تشکیلات حزب دموکرات هم هستیم. برخی از شما به این موضوع ممکن است توجه کرده باشید که ساختار حزب دموکرات تا اندازه ای آشفته و عصبانی شده است.

نامزد پیشتاز دموکرات ها در نظرسنجی ها در ایالت نیوهمشایر ادامه داد : این کارزار انتخاباتی به یک موضوع اساسی مربوط می شود. اول اینکه ما به طور مطلق به شکست دادن خطرناک ترین رئیس جمهور در تاریخ معاصر این کشور نیاز داریم. رئیس جمهوری که دروغگو است ، یک دولت فاسد را اداره می کند ، یک نژاد پرست و یک زن باره است. او مخالف افراد خارجی است و یک خرافاتی مذهبی است. 

سندرز افزود : مهم نیست که دیدگاه های سیاسی شما چیست ؟ شما محافظه کار هستید ، شما یک فرد معتدل هستید ، شما ترقی خواه هستید اما مردم این را می فهمند که ما به شخصی در کاخ سفید احتیاج داریم که همیشه دروغ نگوید، دیگران را ارعاب نکند و سعی نکند همه کسانی را که در راه او ایستاده اند از پیش پای خود بردارد.انتهای پیام

  طرح ترامپ برای برکناری مسئولان زرادخانه هسته‌ای آمریکا تکذیب شد

نظر سنجی

از سایت ما راضی هستید؟

View Results

Loading ... Loading ...
آگهی
آگهی