با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

روحانی دستور تدوین لایحۀ همه‌پرسی را صادر کرده است

روزنامۀ کیهان در یادداشت امروز خود به قلم محمد ایمانی نوشته است: «اخیراً حزب “اتحاد ملت” در نامه‌ای، از آقای روحانی خواسته لایحه‌ای برای همه‌پرسی درباره تفسیر شورای نگهبان از نظارت بر انتخابات (اصل 99 قانون اساسی) تهیه و ارائه کند. روحانی هم ضمن استقبال، دستور تدوین لایحۀ مذکور را صادر کرده است.»

نویسندۀ کیهان، در ادامه پرسیده است: «حزب اتحاد ملت چه نسبت و سنخیتی با روحانی دارد؟ آنها واقعا نگران حقوق و مصالح مردم هستند یا در نقطه مقابل مصالح و منافع عمومی رفتار می‌کنند؟»

کیهان در ادامه از جانب روحانی نوشته که “به خاطر روحیات خاصش، از طیف مذکور منزجر است. آنها نگاه آمرانه به روحانی دارند. می‌گویند اعتدال، گفتمان نیست و فقط اصلاح‌طلبی گفتمان است. می‌گویند روحانی خودش رای نداشت و ما او را رییس‌جمهور کردیم.”

به گزارش عصر ایران، اصول‌گرایان از پیشنهاد استعفا به رییس جمهوری یا به کارگیری این ظرفیت قانون اساسی خشمگین می‌شوند. این در حالی است که اصلاح‌طلبان پیشنهاد دهنده متقابلا می گویند ما به خاطر انتقادات اصول گرایان از روحانی این پیشنهاد را مطرح می کنیم تا میان اختیارات و مسؤولیت تناسب و توازن برقرار شود.

رییس جمهوری تا کنون چند بار همه پرسی را به صورت مبهم مطرح کرده است و یک نوبت آن در سخنرانی 22 بهمن بود.

  رییس جمهور به پوتین تسلیت گفت
ادامه ی خواندن
آگهی
1 پاسخ

1 Comment

  1. مهدی

    19 بهمن 1398 در 14:50

    رفراندم بهترین چاره است

    هیچ کس بالاتر از مردم و. رای. مردم نیست

    با رفراندم موافقم

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی