با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

دو چهره شاخص اصلاح طلب تایید صلاحیت شدند

ایسنا نوشت:صلاحیت محمدعلی افشانی و محمدحسن مقیمی از نامزدهای انتخابات مجلس توسط شورای نگهبان تأیید شد.

صلاحیت محمد علی افشانی عضو حزب اعتماد ملی و محمد حسن مقیمی استاندار سابق تهران از نامزدهای جبهه اصلاح‌طلبان برای انتخابات مجلس توسط شورای نگهبان تایید شد.

لیست انتخاباتی جبهه پیشرفت رفاه و عدالت در تهران نهایی شد

همچنین قائم مقام ستاد انتخابات جبهه پشرفت رفاه و عدالت در تهران از نهایی شدن لیست تشکل متبوعش برای انتخابات خبر داد.

محمدجواد محمدی نوری با اشاره به بررسی حضوری و مذاکره در غالب نشست هم اندیشی با ۱۰۰تن از کاندیداهای شهر تهران از به اجماع رسیدن لیست واحد جبهه اصولگرای پیشرفت رفاه و عدالت در تهران خبر داد و تاکید کرد: انگیزه جدی جبهه پیشرفت در بحث‌ دادن لیست انتخاباتی در حقیقت تبعیت از فرمان رهبری مبنی بر تلاش برای مشارکت حداکثری در انتخابات مجلس یازدهم بود.

وی گفت: در لیست جبهه پیشرفت نیز همانطوری که از قبل معیارهایی تدوین شد، تقریبا از تمامی نسل‌ها چه جوانان و شخصیت‌ها و بانوان حضور جدی دارند و آنچه برایمان مهم است رقابتی سالم در فضای انتخابات است.

محمدی نوری با اشاره به انتخاب برخی گزینه ها از منظر پیام گام دوم انقلاب یادآور شد: نام لیست جبهه در انتخابات مجلس یازدهم‌ «مجلس مردم» است و تقریبا در تمامی استان‌ها نیز یا بصورت مشترک یا با برخی جریانات همسو یا کاملا مستقل تحت همین عنوان افراد لایق و کارآمد را معرفی خواهیم کرد.

وی گفت: در تمامی دیدارها با ۱۰۰ داوطلب حوزه تهران و نامزدهای اثر گذار در برخی شهرها آقایان سید شهاب الدین صدر به عنوان رئیس عالی جبهه به همراه حسن بیادی رئیس ستاد انتخابات جبهه در تهران حضور جدی داشتند.

آگهی