با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

گل محمدی: تا آخرین دقیقه جنگیدیم/ استقلال بعد از گل دوم موقعیتی نداشت

سرمربی پرسپولیس می‌گوید تیمش می‌توانسته بعد از گل دوم به گل سوم هم دست پیدا کند.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ یحیی گل‌محمدی بعد از تساوی دو بر دو تیمش مقابل استقلال در داربی ۹۱ تهران گفت: بازی جذابی بود و هواداران دو تیم از بازی لذت بردند. از بازیکنانی که در زمین بودند بیشتر از این انتظار نمی‌رفت. نیمه نخست پایاپای بود و موقعیت‌های خوبی روی دروازه‌ها به وجود آمد. در نیمه دوم با صحبت‌هایی که داشتیم، هدفمان کسب سه امتیاز و پیروزی در مسابقه بود.

سرمربی پرسپولیس یادآور شد: نیمه دوم را خوب شروع کردیم و روی یک صحنه که جای سوال بزرگی است، از دفاع ما رد شدند و به گل رسیدند. استقلال بعد از این گل موقعیت دیگری نداشت.برای زدن گل دوم فشار خوبی آوردیم و توانستیم با صبر و حوصله زیاد، تیم حریف را عقب ببریم و از موقعیت ‌خودمان به خوبی استفاده کردیم.
وی ادامه داد: از بازیکنانم تشکر می‌کنم که تا آخرین دقیقه جنگیدند و تسلیم نشدند و این برای ما خیلی مهم بود. می‌توانستیم بعد از گل دوم نیز به گل برسیم. در مجموع بازی راضی کننده بود اما ایراداتی داریم که باید برطرف کنیم. فشردگی مسابقات برای رفع اشکالات کار را سخت می کند. باید از هواداران تشکر کنم که با وجود یک گل عقب بودن، به ما دلگرمی دادند. از تک تک هواداران تشکر می کنم و امیدوارم در بازی های بعدی نمایش بهتری داشته باشیم.

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی