با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

فلاحت پیشه: جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها دریافته‌اند که چالش بین ایران و آمریکا بی‌انتهاست لذا از دولتِ ترامپ خواستند که بپذیرد با ایران مذاکره کند

اصلاحات نیوز _ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو خود خاطرنشان کرد: می توان گفت به رغم اینکه جنگ بین دو کشور ایران و آمریکا منتفی است، اما مسئله مذاکره نیز در شرایط کنونی راهبرد به حساب نمی آید.

حشمت الله فلاحت پیشه عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو خود با اصلاحات نیوز مطرح کرد؛ بعد از حمله ایران به پایگاه عین الاسد که نخستین ضربه نظامی به آمریکا بعد از دوران جنگ جهانی دوم بود، موضوع آغاز مذاکره با ایران به طور جدی در میان جمهوری خواهان و دموکرات ها مطرح شد.

نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع این افراد اعتقاد دارند که چالش بین کشورمان و آمریکا بی انتها است لذا افراد از دولت خواستند که ترامپ بپذیرد با ایران مذاکره کند.

وی ادامه داد: نباید فراموش کرد هم اکنون شرایط موضوع مذاکره با گذشته فرق دارد زیرا دولتمردان و کارشناسان آمریکایی به خوبی دریافتند ایران دیگر ضعیف نیست.

این نماینده مردم در مجلس دهم در ادامه تصریح کرد: علی رغم اینکه صحبت از مذاکره بدون پیش شرط مطرح است، اما ترامپ دچار خطای راهبردی شده است؛ در واقع آمریکایی ها تلاش کردند از سقوط هواپیمای اوکراینی برای تضعیف موقعیت ایران استفاده کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: می توان گفت به رغم اینکه جنگ بین دو کشور ایران و آمریکا منتفی است، اما مسئله مذاکره نیز در شرایط کنونی راهبرد به حساب نمی آید.

/ انتهای پیام

  سیدرضا صدرالحسینی گفت : گروه هایی همچون گروه الصرخی ها ، یمانی ها و شیرازی ها در پشت حمله به کنسولگری ایران در کربلا قرار داشته اند
آگهی
آگهی