با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

هاجر چنارانی گفت: به‌خاطر برخی از ضعیف‌ترین مدیرانِ جهان در ایرانِ ثروتمند، 40 درصد مردم زیر خط فقر و کم‌ارزش‌ترین پول دنیا را داریم

اصلاحات نیوز _ چنارانی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت و گو خود مطرح کرد؛ هیچ یورش تجاوزکارانه ای و هیچ امواج ماهواره ای نمی توانند خللی در اعتقادات و اراده مردم ایران زمین به وجود آورد، مگر رفتار نادرست و بی عدالتی مدیریت برخی از مسئولان که نارضایتی مردم را به دنبال داشته ولی مردم عزیز و صبور ایران بیشتر تلاش کنیم روزگار همیشه بر یک قرار نمی ماند ، روز و شب دارد و روشنی و تاریکی کم و بیش دارد، چیزی از زمستان باقی نمانده، تمام می شود و دوباره بهار می آید.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ هاجر چنارانی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گقت و خود با اصلاحات نیوز گفت: وظیفه دولت، مجلس، سایر دستگاهها و مردم صبورایران حفظ اتحاد و یکصدایی و پرهیز از تک روی و تفرقه است.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ چنارانی در گفت و گو مطرح کرد؛ کشوری که دارای بزرگترین معادن فیروزه جهان، دومین منابع گاز جهان، سومین منابع نفت جهان، یک ششم ذخایر سنگهای قیمتی جهان، رتبه دوم ذخایر زیرزمینی و معادن و انواع فلزات و کانی، رتبه اول فرش جهان، پسته، خاویار، زعفران، برنج، چای آب و برق و آثار باستانی و تاریخی و …. است اما یکی از کم ارزش ترین پول های دنیا را دارد.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: همان کشوری که نخبگانش به خارج فرار می کنند و در برخی وزارتخانه ها و سازمان ها دارای ضعیف ترین مدیران جهان است که نمی توانند از این همه امکانات استفاده کنند، این کشور صاحب یکی از کم ارزش ترین پول های دنیا است. کشوری که ۴۰% از مردمش تقریبا تقریب زیر خط فقر و محروم از حداقل ها هستند.

وی ادامه داد: واضح است کشور در کمند بحرانها گرفتار شده و تنها راه چاره این است که گذشته اقتصادی را رها و چاره ای برای حال و آینده بیندیشیم.

این نماینده مردم در مجلس تصریح کرد: وظیفه دولت، مجلس، سایر دستگاهها و مردم صبورایران حفظ اتحاد و یکصدایی و پرهیز از تک روی و تفرقه است و دولت نیز باید یک تکان اساسی بخورد و گامی موثر در جهت تامین مایحتاج اولیه افراد کم درآمد بردارد تا فشارها کمی کاهش یابد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اقتصاد ما وابسته به نفت و گاز است حال آنکه نعمات دیگری در این سرزمین داریم بنام تمدن، فرهنگ، مفاخر و طبیعت و قدمتی به بلندای تاریخ که ایجاد استراتژی هایی در جهت آمایش این پتانسیل ها ما را به توسعه صنعت گردشگری سوق می دهد صنعتی که می تواند همانند نفت ملی شود با این تفاوت که نفت و گاز ممکن است روزی تمام شوند ولی تاریخ و تمدن و فرهنگ یک قوم تمام شدنی نیست.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی در پایان اظهار کرد: هیچ یورش تجاوزکارانه ای و هیچ امواج ماهواره ای نمی توانند خللی در اعتقادات و اراده مردم ایران زمین به وجود آورد، مگر رفتار نادرست و بی عدالتی مدیریت برخی از مسئولان که نارضایتی مردم را به دنبال داشته ولی مردم عزیز و صبور ایران بیشتر تلاش کنیم روزگار همیشه بر یک قرار نمی ماند ، روز و شب دارد و روشنی و تاریکی کم و بیش دارد، چیزی از زمستان باقی نمانده، تمام می شود و دوباره بهار می آید.

/ انتهای پیام

  لاریجانی: کسانی که نگرانند شاید شرایط به قبل از توافق هسته ای برگردد معلوم است برجام را نخوانده‌اند
آگهی
آگهی