با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

ای اف سی رسماً نمایندگان ایران را از میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا محروم کرد

اصلاحات نیوز – کنفدراسیون فوتبال آسیا به صورت رسمی اعلام کرد نمایندگان ایران در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا باید در کشور ثالث در رقبای خود میزبانی کنند.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ بنابر اعلام تصمیم نهایی کنفدراسیون فوتبال آسیا(AFC) تیم‌های سپاهان اصفهان، پرسپولیس تهران، استقلال تهران و شهرخودرو مشهد در مسابقات آتی لیگ قهرمانان آسیا نمی‌توانند در ایران از رقبای خود میزبانی کنند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا به دنبال اتفاقات اخیر در ایران به فدراسیون فوتبال ایران نامه‌ای ارسال کرده بود و طبق تصمیم کمیته برگزاری مسابقات نمایندگان ایران در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا باید کشور ثالث را برای میزبانی در دور آینده این بازی‌ها انتخاب کنند.

وزیر ورزش و جوانان، رئیس کمیته ملی المپیک، فدراسیون فوتبال و چهار باشگاه ایرانی به صورت رسمی اعلام کرده بودند در حالیکه AFC بخواهد روی تصمیم خود پافشاری کند آنها از میزبانی در کشور ثالث استقبال نمی‌کنند و از حضور در مسابقات انصراف خواهند داد.

حال باید منتظر ماند و دید چه سرنوشتی برای تیم‌های استقلال، پرسپولیس، سپاهان و شهرخودرو رقم می‌خورد و در صورت انصراف آنها کنفدراسیون فوتبال آسیا چه واکنشی نشان می‌دهد.

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی