با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

لیست استقلال فقط یک جای خالی دارد؛ ستاره مصدوم خط نخورد!

لیست استقلال در شرایطی برای نیم‌فصل دوم با آمدن بازیکن آفریقایی پر و تکمیل می‌شود که در نیم‌فصل اول لیست بزرگ‌سالان استقلال جای خالی داشت.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ استقلال با خرید ارسلان مطهری و توافق با برنی ایبینی و همچنین بازگشت عظیم گوک از سربازی و پایان محرومیت محمد بلبلی 4 ورودی در نقل و انتقالات نیم‌فصل داشت. در نقطه مقابل آن‌ها میلاد باقری، مرتضی آقاخان  و سجاد آقایی را به‌صورت قطعی و قرضی از دست دادند. تا درمجموع تراز ورودی و خروجی آبی پوشان مثبت باشد.

هرچند تکلیف بازگشت هرویه میلیچ مشخص نیست و باوجود خبری که سایت باشگاه اعلام کرد هنوز هیچ‌کس اطمینان ندارد که مدافع کروات طبق آنچه گفته است تا آخر هفته به تهران برگردد. از سوی دیگر صحبت از اضافه شدن یک بازیکن کامرونی به استقلال طی امروز فردا است. بازیکنی که گفته می‌شود توانایی و سابقه بازی در پست دفاع وسط و یکی دونقطه دیگر از زمین را دارد.

حالا سؤال اینجا است که بازگشت احتمالی میلیچ لیست استقلال را پر می‌کند یا آبی‌ها به لحاظ جای خالی در لیست 18 نفره بزرگ‌سالان مشکل و محدودیتی ندارند؟ استقلال تا اینجا و با احتساب داریوش شجاعیان که هنوز از لیست خارج نشده است و هرویه میلیچ که قرار است برگردد 2 جای خالی در لیست 18 ساله بزرگ‌سالان دارد. 1-حسین حسینی،2-محمد دانشگر،3-وریا غفوی،4-علی کریمی،5-فرشید باقری،6-فرشید اسماعیلی،7-داریوش شجاعیان،8-مرتضی تبریزی،9-شیخ دیاباته، 10-علی دشتی،11- سیاوش یزدانی،12- مسعود ریگی،13-آرش رضاوند،14-هرویه میلیچ، 15روزبه چشمی، 16-ارسلان مطهری و نفر هفدهم این لیست هم به‌احتمال‌زیاد خارجی خواهدبود.

به‌این‌ترتیب جای خالی برای خرید یک بازیکن دیگر هم وجود دارد که طبق شنیده‌ها احتمالاً کامرونی یا مراکشی خواهد بود.نکته دیگری که در لیست استقلال وجود دارد خارج نشدن شجاعیان از لیست است.در بهترین حالت این بازیکن برای فروردین یا اردیبهشت سال آینده آماده حضور در میدان می‌شود و احتمالاً به بازی‌های آخر استقلال در لیگ برتر و لیگ قهرمانان می‌رسد.لیست استقلال در شرایطی برای نیم‌فصل دوم با آمدن بازیکن آفریقایی پر و تکمیل می‌شود که در نیم‌فصل اول لیست بزرگ‌سالان استقلال جای خالی داشت.   

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی