با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

گل محمدی: با رضایت حمیداوی به پرسپولیس آمدم / حضور استوکس فعلا قطعی نیست

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به نیمه نهایی جام حذفی صعود کرده‌ایم و بازیکنانم انگیزه زیادی دارند. با تمام وجود کار می‌کنیم و می‌جنگیم و هر چه در توانمان است، در زمین اجرا می‌کنیم.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ یحیی گل محمدی در حاشیه جلسه تمرینی عصر امروز که با حضور هواداران برگزار می‌شد پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

سرمربی تیم پرسپولیس در ابتدا اظهار داشت: چند روز منتظر این لحظه بودیم که در حضور هواداران تمرین کنیم. حضور آنها انرژی مثبت است و این انگیزه ما را بیشتر خواهد کرد. امیدوارم از این حمایت‌ها به خوبی استفاده کنیم و امیدوارم که روزهای خوبی را برای آنها رقم بزنیم. برای من حس بسیار خوبی است که بعد از هفت سال در این تیم هستم و افتخار بسیار بزرگی است و امیدوارم بتوانم جواب محبت کسانی که از باشگاه و همه آنهایی که حمایت کرده‌اند را بدهم.

وی درباره صحبت‌های حمیداوی که مدعی بود یکسری فشارها سبب شد تا او از شهر خودرو جدا شود، گفت: در هر نقل و انتقالاتی و جابجایی‌هایی یکسری حرف‌ها و حدیث‌ها وجود داشته است. قبلا هم درباره این مسائل صحب کرده بودم. در این انتقال چیزی که خیلی مهم بود، منافع دو باشگاه بود که تامین شد. هم آنها به جدایی من راضی بودند و هم باشگاه ما تلاش کرد که این اتفاق انجام شود. این حواشی خیلی هم طول نکشید و اگر فکر کنید می‌بینید که در دو روز همه این کارها به انجام رسید و این نشان می‌دهد که قطعا رضایت وجود داشته است و راحت تمام شده است. در هر صورت من با رضایت حمیداوی توانستم با پرسپولیس قرارداد ببندم اگر رضایت نداشتند که قرارداد داشتم و کارم را همانجا انجام می‌دادم.

سرمربی پرسپولیس درباره خاطرات هفت سال پیش و انگیزه‌اش در دوره دوم حضورش در این تیم گفت: تیم خوبی داریم. بازیکنانی داریم که سه قهرمانی را تجربه کرده‌اند و انگیزه زیادی برای قهرمانی چهارم دارند. امروز هم با بازیکنان جلسه داشتم. به نیمه نهایی جام حذفی صعود کرده‌ایم و بازیکنانم انگیزه زیادی دارند. با تمام وجود کار می‌کنیم و می‌جنگیم و هر چه در توانمان است، در زمین اجرا می‌کنیم.

او درباره مشکلات مالی زیاد تیم پرسپولیس و اظهارات گابریل کالدرون رد این خصوص هم گفت: تنها نگرانی من این بحث‌های مالی و پرداختی بازیکنان و اعضای تیم است که می‌تواند به تیم ضربه بزند. امیدوارم به جایی نرسیم که این مشکلات مالی خیلی بزرگ شود و ایجاد بی‌انگیزگی کند. امیدوارم این مشکل حل شود و اعضای هیات مدیره و آقای انصاری فرد تلاش زیادی می‌کنند تا این مشکلات حل شود.

گل‌محمدی درباره خریدهای جدید تیمش و وضعیت استوکس گفت: در حال مذاکره با استوکس هستیم. درباره اوساگونا با من مشورت کردند و من هم تایید کردم. وقتی در شهرخودرو هم بودم، می‌خواستیم با این بازیکن مذاکره کنیم. امیدوارم برای تیم موثر باشد.

وی درباره مبلغ قراردادش با پرسپولیس گفت: بعضی مسائل که در قراردادها وجود دارد قطعا شخصی است و به نفع باشگاه نیست که مطرح شود. از مربی تیم ملی بالاتر نداریم که رقم قرارداد او هم بعد از حرف و حدیث‌های متفاوت، رسانه‌ای نشد، پس بهتر است در برخی مسائل سرک نکشیم.

وی در پایان درباره پیش‌بینی‌اش از دربی برگشت پایتخت گفت: خیلی زود است که در این خصوص صحبت کنیم. پیش از آن دو بازی با تراکتور و صنعت نفت آبادان در پیش داریم. تمام تمرکز ما روی تراکتور است زیرا بازی سختی با این تیم داریم.

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی