با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

تاثیر گذارترین پارامتر در انتخابات، مردم هستند

یک عضو فراکسیون امید مجلس، تاکیدکرد:، اما تاثیر گذارترین پارامتر در انتخابات، مردم هستند. چون آن‌ها انتخاب می‌کنند چه کسانی وارد مجلس شوند. البته شرط حضور گسترده مردم این است که در تایید صلاحیت‌ها تجدید نظر کلی صورت گیرد.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ بهروز بنیادی نماینده کاشمر و عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارسینه، با بیان اینکه ترکیب مجلس یازدهم بستگی به تایید صلاحیت‌ها دارد، گفت: مردم حق انتخاب دارند و قاعدتا ترکیب آینده را مردم از بین کسانیکه تایید صلاحیت نهایی شوند، انتخاب خواهند کرد. فرصت زیادی تا انتخابات و بازنگری در رد صلاحیت‌ها باقی است و نمی‌توان شاکله مجلس یازدهم را مشخص کرد.

او ادامه داد: بعد از آنکه شورای نگهبان نظر نهایی در خصوص صلاحیت‌ها را بدهند راحت‌تر می‌توان در خصوص ترکیب آینده مجلس قضاوت کرد. قطعا مجلس آینده باید مجلسی باشد که به دنبال شفافیت، عقلانیت و مطالبه گری باشد و خواسته‌های به حق مردم را تعقیب کند.

این نماینده مجلس در ادامه تاکید کرد: در مجلس دهم هم تلاش شد که همین مسیر طی شود، اما بنا به فضای تحریمی و مشکلاتی اقتصادی شدیدی که در کشور ایجاد شد بخشی از این مطالبه‌ها معطل ماند. امیدواریم فضای اقتصادی کشور بهتر شود تا مطالبات مردم هم برآورده شود.

بنیادی با بیان اینکه ترکیب مجلس یازدهم را بعد از اعلام نتیجه نهایی صلاحیت‌ها می‌توان عنوان کرد، توضیح داد: اینکه مجلس یازدهم چه اقداماتی در جهت مطالبات مردم می‌تواند انجام دهد بستگی به فضای اقتصادی کشور دارد. اگر همچنان شاهد تحریم‌ها باشیم عملا مجلس آینده کاری نمی‌تواند پیش ببرد.

او ادامه داد: هر حزب و تفکری حق دارد خودش را پیروز انتخابات بداند و تبلیغاتش را انجام دهد. اما تاثیر گذارترین پارامتر در انتخابات، مردم هستند. چون آن‌ها انتخاب می‌کنند چه کسانی وارد مجلس شوند. البته شرط حضور گسترده مردم این است که در تایید صلاحیت‌ها تجدید نظر کلی صورت گیرد.

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی