با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

اقدام تحسین برانگیز سرباز راهنمایی و رانندگی+عکس

سرباز راهنمایی و رانندگی با دیدن کودک کار صحنه ای زیبا را در خیابان خلق کرد.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ برخی آدم ها در مشاغل مختلف همیشه کارهایی فراتر از وظیفه خود انجام می دهند؛ گویی انجام چنین کارهایی موجب آرامش روح و روان آنها می شود و برایشان لذت درونی توصیف ناپذیر به همراه می آورد. کار خوب این افراد نه تنها برای خود آنها حال خوب ایجاد می کند بلکه حال افراد دیگر را نیز خوب می کند. خستگی را از تن می برد و احساسی لذتبخش توام با تحسین در آدم ایجاد می کند.

این فرد شاید یک راننده تاکسی دلسوز باشد که با دیدن فردی ناتوان یا سالخورده که در کنار خیابان منتظر تاکسی است بلافاصله ترمز کرده و به او در سوار شدن ماشین کمک می کند یا شاید مامور پلیسی باشد که با دیدن خیابان مملو از آب برای جلوگیری از بروز حادثه آستینش را بالا زده و آب خیابان را تخلیه می کند.

اما سوژه این مطلب ما و قهرمانی که با او و اقدام تحسین برانگیزش خواهیم پرداخت یک سرباز راهنمایی و رانندگی است. این سرباز با دیدن کودک کاری که در سرمای شدید شبهنگام لباس مناسب بر تن نداشت در اقدامی انساندوستانه کاپشن خود را از تن درآورد و بر تن این کودک کرد. تصویری که توسط یکی از رانندگان عبوری و با تلفن همراه تهیه شده است اقدام تحسین برانگیز این سرباز جوان را نشان می دهد.

در این تصویر در حالی که کودک کار کاپشن سرباز را بر تن کرده و روی جدول کنار خیابان نشسته است دیده می شود. سرباز نیز مشغول صحبت با رانندگی که در مقابل او ترمز کرده دیده می شود. انشتار این تصاویر در شبکه  اجتماعی توئیتر با واکشن کاربران همراه بود و بسیاری اقدام انساندوستانه این سرباز را مورد تمجید قرار دادند.

انتهای پیام/

  محمد معتمدی: به دلیل عدم آموزش صحیح مقداری دچار انحطاط سلیقه شده‌ایم / نادیده گرفتن موسیقی زمینه رواج موسیقی که از جنس جامعه نیست را فراهم می‌کند
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

از سایت ما راضی هستید؟

View Results

Loading ... Loading ...
آگهی
آگهی