با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

شکست امیدهای ایران مقابل کره‌جنوبی/ رسیدن به المپیک دشوار شد

دیدار تیم‌های ملی ایران و کره‌جنوبی با حساب دو بر یک به سود کره‌ای‌ها به پایان رسید.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ تیم‌های ملی ایران و کره‌جنوبی از مرحله گروهی رقابت‌های زیر ۲۳ سال آسیا از ساعت ۱۳:۴۵ در تایلند به میدان رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه دو بر یک به سود کره‌جنوبی پایان یافت.

با این نتیجه، کره جنوبی ۶ امتیازی شد و در صدر جدول گروه باقی ماند و تیم ملی ایران با یک امتیاز از دو بازی به رده سوم سقوط کرد.

لی دونگ جون در دقیقه ۲۲ و جیوسونگ جو در دقیقه ۳۰ برای کره‌جنوبی و رضا شکاری دقیقه ۵۴ برای تیم ملی امید ایران گل زدند.

نیمه نخست

با شروع بازی، شاگردان حمید استیلی توپ و میدان را در اختیار گرفتند و حریف خود را در نیمه زمین خودی نگه داشتند. تیم ملی دو بار با شوت از راه دور که چندان دقیق نبود، دروازه کره را تهدید کرد و در دقیقه ۱۴ فرصت خوبی در مقابل محوطه شش قدم برای قائدی ایجاد شد که توپ او با برخورد به بازیکن خودی به اوت رفت.

گل: کره‌جنوبی رفته رفته توپ و میدان را در اختیار گرفت و در دقیقه ۲۲ لی دونگ جون با استفاده از دفع ناقص حبیب فرعباسی دروازه تیم ملی ایران را گشود و کره‌جنوبی را پیش انداخت.

گل: بعد از این گل، تیم ملی ایران در جبران گل خورده ناکام بود و مجددا در دقیقه ۳۰ جیوسونگ جو با شوت زیبا از فاصله حدودا ۲۰ متری توپ را واد دروازه فرعباسی کرد.

پس از گل دوم کره، تیم ملی ایران توان کافی برای در اختیار گرفتم توپ و میدان را نداشت و دروازه فرعباسی دو بار یه شکل خطرناکی تهدید شد.

این مسابقات حکم انتخابی فوتبال المپیک را دارد و سه تیم نخست رقابت‌ها سهمیه حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو را به دست می‌آورد.

نیمه دوم

گل: با شروع نیمه دوم فشار حملات ایران افزایش یافت و تیم ملی در دقیقه ۵۴ توانست با استفاده از ارسال کرنر و ضربه سر رضا شکاری، دروازه کره‌جنوبی برای بار نخست باز کند.

پس از گل نخست تیم ملی ایران، بازی مجددا متعادل شد و کره برای حفظ فاصله یک گله خود، چندین بار دروازه شاگردان استیلی را تهدید کرد.

شاگردان استیلی که نیاز مبرمی به زدن گل و جبران گل‌های خورده داشتند، روی به ارسال‌های بلند آوردند که با درهای بسته کره‌جنوبی مواجه شدند و در عوض دروازه تیم ملی چند توسط کره‌ای تهدید شد که خطر زیادی نداشت.

در دقایق پایانی تیم‌ملی موقعیت‌های نصف و نیمه‌ای داشت که از ان‌ها بهره نبرد و این دیدار در نهایت با حساب دو بر صفر به نفع تیم ملی ایران تمام شد.

ترکیب تیم ملی امید ایران: حبیب فرعباسی ، امید نورافکن (کارت زرد)، عارف آقاسی، مجتبی نجاریان، متین کریم زاده، رضا دهقانی، مهدی مهدی خانی(کارت زرد) ، رضا شکاری (امیرحسین حسین‌زاده۸۱)، مهدی قائدی (جعفر سلمانی ۷۶)، محمد محبی (علی شجاعی ۴۲) و اللهیار صیادمنش (کارت زرد).

به گزارش ایسنا، تیم ملی المپیک ایران روز چهارشنبه ساعت ۱۳:۴۵ باید به مصاف چین برود.

انتهای پیام

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی