با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

بارش برف در راه نیمی از کشور: از اصفهان و یزد تا خراسان و کرمان!

به گزارش اصلاحات نیوز؛ احسان مرادی کارشناس هواشناسی نوشت:

تقریبا از ابتدای دیماه درباره هفته سوم دیماه هشدارهایی داده بودیم! به ساعات پرتنش و پراسترسی نزدیک می شویم… بعد از بارش های گسترده در شمال غرب، غرب، جنوب غرب، شمال، دامنه های البرز و زاگرس حالا اگرچه بارش در بسیاری از مناطق میهن ادامه دارد اما طی ساعت های آینده برخورد رود عظیمی از رطوبت اقیانوسی با این سامانه ناپایدار سبب بارش های گسترده ای در نیمه شرقی کشور از شمال شرق تا جنوب شرق و همچنین جنوب میهن می شود!

آخرین پردازش ها در کانال تلگرامی آب و هوای ایرانی بیانگر ادامه ی بارش در استان های شمالی، شمال غربی، حاشیه زاگرس، مرکزی، جنوبی، جنوب شرقی، شرقی و شمال شرقی طی جمعه ۲۰ دیماه است اما از جمعه در مناطق زیر بارش ها شدت می گیرد:
بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، کرمان، یزد، جنوب اصفهان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، جموب سمنان، خراسان رضوی و جنوبی

باز هم برای چندمین بار تکرار می کنیم بارش های فوق شدید، سیلاب و طغیان رودهای گسترده ای برای شمال و شرق هرمزگان و جزایر آن و مناطق گسترده ای از سیستان و بلوچستان همراه خواهد داشت که تا بعدازظهر شنبه هفته بعد تداوم دارد!

همچنین از اواخر جمعه به بعد و طی شنبه در بسیاری از مناطق استان های خراسان رضوی، شمالی، جنوبی، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و حتی یزد و کرمان بارش برف خواهیم داشت!

بدلیل قفل شدن جبهه اکلوده ی سرد بر روی خراسان رضوی و جنوبی بارش برف در این استان ها سنگین خواهد بود.

  روحانی: راهپیمایی خودرویی روز قدس در تهران و نماز عید فطر در مساجد برگزار می شود
آگهی
آگهی