با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

بحران جوی در راه شرق و جنوب شرق! / از برف سنگین در خراسان تا سیل گسترده در جنوب شرق!/ بیش از ۱۰۰ میلیمتر بارش در کمتر از ۲۴ ساعت!

به گزارش اصلاحات نیوز؛ احسان مرادی کارشناس هواشناسی نوشت:

درباره تغییرات جوی طی روزهای پایانی این هفته تا ابتدای هفته آینده بارها هشدار داده ایم، و اگرچه در بیشتر مناطق کشور بارش های خوبی خواهیم داشت اما بارش در جنوب شرق و شرق کشورمان آنچنان سنگین است که باز هم می طلبد با جزییات بیشتری در این باره صحبت کنیم! پس پیش بینی زیر را مختص جنوب، جنوب شرق و شرق کشور ارائه می کنیم:

آخرین پردازش ها در کانال آب و هوای ایرانی بیانگر شدت گرفتن بارش ها در جنوب و جنوب شرق کشورمان از عصر و شب پنجشنبه ۱۹ دیماه است.
با این حساب در کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر، فارس، هرمزگان، سیستان و بلوچستان و جنوب کرمان بر شدت بارش ها افزوده می شود.

از جمعه همزمان با ادامه بارش های شدید در استان های یاد شده، در یزد، سایر مناطق کرمان، خراسان جنوبی و رضوی هم بر شدت بارش ها افزوده می شود.
شدت بارش برف در خراسان رضوی و مناطق سردسیری خراسان جنوبی، کرمان و یزد قابل توجه خواهد بود!

شدت بارش باران در هرمزگان، جنوب کرمان، سیستان و بلوچستان و مناطقی از خراسان جنوبی قطعا سبب جاری شدن سیلاب های گسترده و طغیان رودها خواهد شد و در مدت زمانی کمتر از ۲۴ ساعت بالای ۱۰۰ میلیمتر بارش خواهیم داشت!!! و در مجموع ۲۴ تا ۴۸ ساعت در برخی مناطق مقادیر بالای ۱۵۰ میلیمتر بارش خواهیم داشت!!

  صد روز پس از فیدل کاسترو
آگهی
آگهی