با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

پرسپولیس در اعتصاب؛ مدیر ورزشی در آچمز!

محمدحسن انصاریفر هرگز تصور نمی‌کرد بازگشت دوباره‌اش به مدیریت باشگاه پرسپولیس با این چالش‌های بزرگ همراه شود.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ در شرایطی که 24 ساعت به آغاز دور جدید تمرینات پرسپولیس باقی مانده است، بازیکنان این تیم به دلیل برآورده نشدن تعهدات مالی قصد اعتصاب دارند.

گابریل کالدرون پیش از ترک ایران به مدیران باشگاه اعلام کرده بود با عبور از درخواست خود برای جذب بازیکن خارجی با توجه به مشکلات مالی باشگاه، خواهان پرداخت مطالبات بازیکنان کنونی است، این اتفاق هنوز رخ نداده است تا بازیکنان در آستانه اعتصاب قرار داشته باشند.

بازیکنان پرسپولیس بعد از دریافتی که در ابتدای فصل با توجه به عدم بازگشت برانکو ایوانکوویچ داشته‌اند و ایرج عرب مدیرعامل وقت سرخپوشان با سیاست خاص خود بعد از اینکه متوجه شد سرمربی کروات به ایران بازنخواهد گشت، پول فراهم شده برای بخشی از مطالبات او را اختصاص به مطالبات بازیکنان داد.

با حضور محمدحسن انصاریفر به عنوان مدیرعامل ورزشی – فوتبالی و محبوب، انتظار می‌رفت او با توجه به وعده‌هایی که داده خیلی زود بتواند با دستیابی به منابع مالی لازم این مشکلات را در ادامه مسیر برطرف کند. با این حال این مدیرعامل هم تنها با دریافت مطالبات ارزی تیم از لیگ قهرمانان آسیا و همچنین مبلغی نیز به عنوان وام بانکی، تنها بخش کوچکی از مطالبات بازیکنان را پرداخت کند.

اکنون مشکلات مالی پرسپولیس به اوج خود رسیده است و آنها نه تنها در جذب بازیکن توسط مدیرعامل جدید ناکام مانده‌اند که حتی موفق به پرداخت مطالبات کالدرون و همچنین بازیکنان نیز نشده‌اند تا در فاصله 24 ساعت مانده به شروع تمرینات این تیم برای نیم فصل دوم، شایعه اعتصاب بین بازیکنان این تیم داغ شود. 

آگهی