با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

صادق خرازی: ترور شهید سلیمانی، یک وضعیت عجیب و جدیدی به وجود آورده است

به گزارش اصلاحات نیوز؛ صادق خرازی دبیر کل حزب ندای ایرانیان در مصاحبه با اصلاحات نیوز در پاسخ به این سوال که آیا هدف آمریکا از ترور سردار سلیمانی ایجاد آشوب در منطقه بود؟ بیان کرد: آمریکایی ها اول اقدام می کنند بعد فکر می کنند. متاسفانه جنون قدرتی که امروز آمریکا را گرفته و به منطقه آسیب می زند موجب شده تا به جای مهار دشمن، در اکثر موارد ناامنی کشورهای منطقه و حتی خودش را در منطقه باعث شود.

وی خاطرنشان کرد: جنون قدرت آمریکایی ها طی چهل سال گذشته کاملاً مشهود است کمااینکه طالبان و داعش و نیروهای تکفیری را به وجود آورد و خودش در معرض آسیبهای جدی آنها قرار گرفت، این خوی قدرت آمریکا باعث شده که اول اقدام نسنجیده ای مرتکب شود و بعد برای آن چاره اندیشی کند.

تحلیلگر مسائل سیاسی در حوزه دیپلماسی درخصوص وضعیت آینده منطقه گفت: این حادثه ، یک وضعیت عجیب و جدیدی به وجود آورده است.

وی مرحوم سردار سلیمانی را حاکم بر قلبها خواند و گفت: این محبوبیت به شخصیت ویژه او برمی گردد، ایشان از لحظه ای که بیدار می شد تا لحظه استراحت یک ثانیه را هم به بطالت نمی گذارند و مدام در خدمت مردم بود و در کنار آن یک انسان با همه ارزشها و فضیلتها و مومن به معنای واقعی نیز بود.

خرازی ادامه داد: سردار سلیمانی در عین رابطه عمیق با مردم منطقه، مورد علاقه آنها و مورد توجه خاص خرمندان و نخبگان هر جامعه نیز بود. سردار در تمام جمیع جهات و وجوهات پسندیده انسانی قابل بهره مندی و الگوگیری است.

تحلیلگر مسائل سیاسی در حوزه دیپلماسی تصریح کرد: سلیمانی از کف جامعه و سربازی به سرداری و از یک مدیر معمولی به یک مدیر کاریزماتیک رسیده بود و در واقع یک شخصیت استثنائی فرا تاریخی و اهل پندار و تشخیص و نظر بود.

خرازی با بیان اینکه سردار سلیمانی در دو جریان ترویج فضیلتهای دینی و در تشخیص هویت دنیای متجدد و مدرن پیشگام و اهل مطالعه بود یادآور شد: شخصیت ایشان به قدری در سطح بالا بود که اجازه صحبت به دیگران می داد و به قدری مودبانه و حکیمانه به صحبت های اطرافیان گوش می داد که اعتماد به نفس پیدا می کردند.

/ انتهای پیام

  بارش برف در راه نیمی از کشور: از اصفهان و یزد تا خراسان و کرمان!
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی