با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

در استقلال چه خبر است؟ استراماچونی:اصلاً مذاکره‌ای در دوحه نداشتیم/خطیر: نشد با استراماچونی توافق کنیم

آندره‌آ استراماچونی در واکنش به خبر‌های منتشره در خصوص ملاقات‌هایی که نمایندگان باشگاه استقلال در دوحه با نمایندگان وی انجام دادند گفت: هیچ جلسه‌ای در دوحه به نمایندگی از من انجام نشده است!

به گزارش اصلاحات نیوز؛ آندره‌آ استراماچونی در گفت‌وگو با  ایرنا ادعای عجیبی را مطرح کرده است؛ ادعایی که به طور حتم با واکنش باشگاه استقلال همراه خواهد شد.

*آقای استراماچونی؛ هدف از تماس این بود که در مورد مذاکرات اخیر مابین شما و نمایندگان استقلال در دوحه قطر اطلاعاتی به دست آوریم.

صادقانه متوجه سوال شما نمی‌شوم، باشگاه خواستار ملاقات بود، اما این ملاقات هرگز تایید نشد و اتفاق نیافتاد. من هیچ درخواست دیگری جز قرارداد قبلی به علاوه هزینه‌ها را مطرح نکردم (هزینه پرواز و غیره…) به علاوه بودجه‌ای کم برای تقویت تیم خواستم. این موضوع مربوط به ۱۰ روز قبل است.

*هیچ ملاقاتی در دوحه صورت نگرفته است؟

امکان ندارد. می‌توانید تمام سایت‌ها را چک کنید؛ فدریکو پاستورلو برای حضور در مراسم گلدن ساکر اواردز طی ۵ روز گذشته در دبی بوده است و فردا هم به ایتالیا بر می‌گردد.

*شرایط در حال حاضر چطور است؟ منظورمان شرایط ادامه همکاری با استقلال است؛ می‌توانیم این خبر را منتشر کنیم که هیچ مذاکره‌ای در دوحه صورت نگرفته است؟

هیچ اعلامیه یا بیانیه‌ای ندارم بنابراین همچون گذشته به من احترام بگذارید همان‌طور که من این کار را می‌کنم. اما تایید می‌کنم که هیچ جلسه‌ای در دوحه به نمایندگی از من انجام نشده است.

به گزارش خبر ورزشی، علی خطیر، معاون سابق باشگاه استقلال در خصوص مذاکرات دوحه که استراماچونی منکر آن شد گفت: طبق دعوتی که مدیربرنامه‌های آقای استراماچونی انجام داده بود، همراه با آقای خلیل‌زاده، رحمان رضایی و وکیل باشگاه به دوحه رفتیم و با ماتزیلی، وکیل آقای استراماچونی مذاکره کردیم.

وی افزود: تلاش ما، وکیل آقای استراماچونی و پاستورلو، مدیربرنامه‌های استراماچونی، حل مشکل رخ داده بین باشگاه استقلال و سرمربی ایتالیایی این باشگاه بود که متاسفانه انجام نشد. اتفاقات ناخوشایندی که در گذشته رخ داد و انتشار قرارداد‌ها و مسائلی از این دست نگذاشت با استراماچونی که مایل بود کنار استقلال باشد به یک توافق پایدار برسیم.

علی خطیر در ادامه اظهار داشت: من از زحمات آقای استراماچونی برای باشگاه استقلال تشکر می‌کنم و دوست داشتم برای بازگشت او به استقلال کمک کنم که متاسفانه نتیجه نداد. متاسفانه زور سوتفاهم‌ها، از زور اراده ما برای ادامه همکاری بیشتر بود. البته هم ماتزیلی که در دوحه حضور داشت و هم پاستورلو که از دبی با ما در ارتباط بود، واقعا تلاش کردند به نتیجه مثبت برسیم.

خطیر در پایان گفت: اگر طرفین نمی‌توانند با هم به همکاری ادامه بدهند، به احترام هواداران استقلال دوستانه به همکاری پایان دهند. فراموش نمی‌کنیم استراماچونی برای سربلندی استقلال زحمت کشید و تلاش برای برگرداندن ایشان، به نوعی قدردانی از زحمت‌هایش بود.

آگهی