با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

مردم علاقه‌ای به مشارکت در انتخابات ندارند/اصلاح‌طلبان نه در مجلس و نه در دولت، اکثریت کرسی‌ها را در دست ندارند

اصلاحات نیوز؛ بسیاری از اصولگرایان از هم‌اکنون خود را پیروز قاطع انتخابات دوم اسفند می‌دانند و اعتقاد دارند عملکرد ضعیف دولت و مجلس دهم از یک طرف و شرایط نامناسب معیشتی مردم از سوی دیگر راه را برای ورود مجدد اصلاح‌طلبان به بهارستان خواهد بست.
در همین خصوص، مسعود رضایی یکی از نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس دهم به سایت روزنو گفت: به‌هرحال باید بپذیریم که توده‌های مردم از وضع موجود ناراضی هستند و از طرفی تا امروز شواهد نشان می‌دهد که بسیاری از مردم خیلی علاقه‌ای به مشارکت در انتخابات پیشرو را ندارند.
وی افزود: متاسفانه عده‌ای به‌طور غیراخلاقی سعی دارند به همگان القا کنند که مسبب شرایط موجود، اصلاح‌طلبان هستند. بنده هم به مردم حق می‌دهم که دلخور و حتی عصبانی باشند، زیرا دیگر به مانند سابق نمی‌توانند برای زندگی خود برنامه‌ریزی کنند، اما همه مردم عزیز ما بدانند که این شرایط تنها معطوف به اصلاح‌طلبانی که در قدرت هستند، نیست، بلکه گروه‌ها و جریان‌های دیگر هم در به‌وجود آمدن این فضا سهم دارند.
نماینده شیراز تصریح کرد: همه باید واقع‌بین باشیم و از این‌رو از دوستان همفکر خود می‌خواهم که تاریخچه اتفاقات گذشته که منجر به‌وجود آمدن این اوضاع و احوال شده را بدون تعصب برای مردم شرح دهند. مطمئنم اگر با مردم شفاف صحبت شود آن‌ها بهترین قضاوت را خواهند کرد.
رضایی اظهار داشت: امروز اصلاح‌طلبان نه در مجلس و نه در دولت، اکثریت کرسی‌ها را در دست ندارند، اما عده‌ای برای اینکه شانه از مشکلات کشور خالی کنند همه کم و کسری‌ها را متوجه اصلاح‌طلبان کرده‌اند.
عضو فراکسیون امید مجلس یادآور شد: به‌خاطر سیاست‌های نظام و مقابله با بدعهدی‌های مکرر آمریکایی‌ها و هم‌پیمانانش، تحریم هستیم و دیگر نمی‌توانیم به مانند گذشته روی به فروش نفت بیاوریم و از این‌رو در سال جاری با کسری بودجه روبرو شدیم. حال باید پرسید اگر دولت و مجلس تمام و کمال در دست اصولگرایان بود، وضع فرق می‌کرد؟
وی در ادامه عنوان کرد: حتی اگر تا پیش از انتخابات مجلس، گشایشی در مناسبات سیاسی رخ دهد و وضع اقتصادی کشور هم بهبود پیدا کند باز هم نباید این موفقیت‌ها را منتسب به یک گروه و جناح سیاسی کرد.

آگهی