با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

حسین نیکخواه برکنار شد/ علی عبدالحسینی مدیرعامل مارگارین شد/ شایسته‌سالاری واقعی در مارگارین

به گزارش اصلاحات نیوز؛ چهارشنبه صبح مراسم تودیع حسین نیکخواه ابیانه در شرکت مارگارین برگزار شده و علی عبدالحسینی بعنوان مدیرعامل معرفی شد.

علی عبدالحسینی فارغ التحصیل دانشگاه صتعتی شریف سابقه ای بیش از ۲۴ سال در این شرکت داشته و معاون زنجیره تامین این شرکت بود.

صادق الحسینی در مراسم معارفه ای که چهارشنبه صبح در شرکت مارگارین برگزار شد اعلام کرد عبدالحسینی اولین مدیرعامل مارگارین است که از فارع التحصیلان دانشگاه شریف و از دل خود شرکت انتخاب می شود. او توجه به مدیران میانی و استفاده از افراد متخصص و شایسته گزینی و شایسته سالاری را از برنامه های خود اعلام کرد.

شایان ذکر است حسین نیکخواه ابیانه مدیرعامل سابق مارگارین سال ۸۸ مدرک کارشناسی حقوق خود را از دانشگاه آزاد تهران جنوب دریافت کرده و بدون یک روز سابقه در صنعت روغن کمی بیش از یکسال پیش بعنوان معاون و سپس مدیر عامل این شرکت معظم منصوب شده بود! این درحالیست که او خود را در سایت شرکت و در کدال بعنوان دکتر نیکخواه معرفی کرده است.

گفته میشود تصمیم شتابزده مدیرعامل گروه توسعه ملی در پذیرش استعفای الحسینی که ماه گذشته بدلیل فشارهای سیاسی برای انتصابات غیرتخصصی تحویل گروه توسعه ملی شده اما مورد پذیرش واقع نشده بود همین تغییر بوده است.

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی