با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

هادی غفاری: به دلیل عدم التزام به ولایت فقیه ردصلاحیت شدم/حکیمی‌پور: از ردصلاحیتم متعجبم/قنبری: هنوز پیامکی برایم نیامده است

هادی غفاری و احمد حکیمی پور از دریافت پیامک رد صلاحیت شدنشان از سوی هیات اجرایی انتخابات ۹۸ خبر دادند.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ نتایج اولیه احراز صلاحیت کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز ۲۷ آذرماه، از سوی هئیت نظارت اجرایی به نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم اعلام شد. علی شکوری‌راد دبیرکل حزب اتحاد، آذر منصوری قائم مقام دبیرکل این حزب و جواد امام سخنگوی بنیاد باران از جمله چهره های شاخص اصلاح طلبی بودند که رد صلاحیت شدند.  

شهیندخت مولاوردی و فاطمه راکعی از دیگر اصلاح طلبانی بودند که در لیست تایید صلاحیت هیئت نظارت اجرایی سال ۹۸ قرار گرفتند. 

براساس پیگیری های خبرنگار خبرآنلاین چند چهره دیگر اصلاح طلب نیز در لیست ردصلاحیت شده ها قرار دارند که از جمله آنها هادی غفاری، عضو مجمع نیروهای خط امام و احمد حکیمی‌پور، دبیرکل حزب اراده ملت، هستند.

هادی غفاری، نماینده دوره اول مجلس شورای اسلامی، با اشاره به عدم احراز صلاحیتش از سوی هیات اجرایی انتخابات مجلس 98، به خبرآنلاین گفت: بنابر بند ۳ از ماده ۲۸ و عدم التزام به ولایت فقیه تایید صلاحیت نشدم. 

احمد حکیمی پور، دبیر کل حزب اراده ملت نیز از رد صلاحیت خود به خبرآنلاین خبر داد و گفت: از این موضوع متعجب هستم و به دلیل یکی از مواد ماده ۳۰ رد صلاحیت شدم. 

داریوش قنبری نماینده اسبق مجلس نیز که گفته می شد صلاحیتش احراز نشده است به خبرآنلاین گفت: پیامکی برای من نیامده است و هنوز از رد یا تایید صلاحیت خود بی خبرم. 

  تحقیر و تقلیل منتخب ملت به سطح تدارکاتچی، نمی‌شود اسمش را رئیس جمهور گذاشت
آگهی
آگهی