با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

ترکیب پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن

گابریل کالدرون طبق ادعای پیش از بازی مقابل منصوریان به دنبال شکست طلسم ۹ ساله پرسپولیس در فولادشهر است.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ سرمربی آرژانتینی پرسپولیس بعد از پیروزی مقابل نفت آبادان و لغو جدال تیمش برابر نساجی، اکنون آماده مصاف با ذوب آهن در فولادشهر است و مدعی شکست طلسم ۹ ساله سرخپوشان در این استادیوم و برابر ذوب آهن.

او برای این دیدار مهمترین تغییری که داشته مربوط به دروازه تیمش است. جایی که بیرانوند بعد از حضور در هنگ کنگ اینبار نیمکت نشین شده تا بوژیدار بعد از هفته‌ها به ترکیب اصلی بازگردد. بیرانوند که برای حضور در مراسم انتخاب برترین‌های فوتبال آسیا در هنگ کنگ حضور یافته بود، روز گذشته به تهران بازگشت و با توجه به خستگی و دوری سه روزه از تمرینات کالدرون تصمیم به استراحت دادن او گرفته تا بوژیدار بار دیگر فرصت خودنمایی داشته باشد.

در خط دفاعی نیز آنها بدون تغییر نسبت به آخرین دیدار خود با زوج سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده در قلب دفاعی و مهدی شیری و محمد انصاری در سمت راست و چپ دفاعی برابر حریف قرار خواهند گرفت.

در خط میانی علیرغم بازگشت کمال کامیابی‌نیا به لیست، او روی نیمکت حاضر خواهد شد تا همانند دیدارهای گذشته احمد نورالهی به همراه محسن ربیع خواه در این پست حاضر شوند. مهدی ترابی بهمراه بشار رسن نیز دیگر بازیکنان خط میانی در این مصاف خواهند بود و به دنبال بازیسازی و ایجاد موقعیت برای خط حمله سرخپوشان هستند. هافبک عراقی سرخ ها که مدت ها از ترکیب اصلی دور بوده، حالا در اصفهان به میدان بازگشته و امیدوار است در مقابل ذوب آهن بدرخشد.


در خط حمله نیز علی علیپور بار دیگر در ترکیب اصلی حاضر خواهد بود و امیدوار است اینبار در فولادشهر بتواند بدون فشار هواداران و البته کادرفنی و گابریل کالدرون به گل برسد و بتواند فشارها را از خود دور کند. او در کنار خود وحید امیری را خواهد داشت که باید دید اینبار این زوج قادر خواهند بود خط دفاعی نه چندان مطمئن ذوب آهن را با خطر جدی مواجه کنند یا خیر.

ترکیب احتمالی پرسپولیس

بوژیدار رادوشویچ

سیدجلال حسینی
شجاع خلیل زاده
مهدی شیری
محمد انصاری

احمد نوراللهی
محسن ربیع خواه
مهدی ترابی
بشار رسن

وحید امیری
علی علیپور


دیدار دو تیم به میزبانی ذوب آهن و در فولادشهر برگزار خواهد شد.

آگهی