با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

نماینده مردم لنگرود و عضو کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اصل ۴۴ مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه شرایط هم اکنون برای تولیدکنندگان و سرمایه گذاران در کشور به خوبی فراهم نیست

به گزارش اصلاحات نیوز؛ مهرداد لاهوتی گفت : امنیت اقتصادی و تعاملات سیاسی لازمه سرمایه گذاری و توسعه اقتصادی در کشور است.

سرمایه گذاران برای ورود به عرصه سرمایه گذاری در حوزه های مختلف تولیدی، صنعتی، معدنی، خدماتی، گردشگری و بسیار موارد دیگر ابتدا به ساکن تمامی ابعاد کار را به خوبی ارزیابی ودر صورت فراهم بودن شرایط و بسترهای لازم نسبت به سرمایه گذاری اقدام می کنند.

نماینده مردم لنگرود و عضو کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اصل ۴۴ مجلس شورای اسلامی گفت: واقعیت قضیه اینکه اوضاع و احوال مملکت به لحاظ اقتصادی و سیاسی در حال حاضر به نحوی که سر مایه گذار به راحتی نمی تواند تصمیم گیری کند.

وی افزود: رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار مستلزم ایجاد بسترهای امن برای ترغیب سرمایه گذاران برای توسعه سرمایه گذاری است.

لاهوتی با تصریح اینکه سرمایه و سرمایه گذاری نقش مهمی در افزایش رشد و توسعه اقتصادی ایفا می کند، اظهارداشت: ضرورت دارد با توجه به اهمیت موضوع همه در راستای جلب و جذب سرمایه گذاران در کشور تلاش کنند.

وی در ادامه ضمن انتقاد از اینکه بانک ها هنوز از بحث بنگاهداری خارج نشده اند، گفت: این در حالی که طبق ماده ۱۶ قانون رفع موانع تولید مصوب سال ۹۴ بانک ها موظف بودند از تاریخ لازم‌الاجرا شدن این قانون تا مدت سه‌ سال دستکم سالانه ۳۳ درصد اموال خود را واگذار کنند.

وی در پایان افزود: متاسفانه تاکنون بانک ها اموال و املاک مازاد خود را به نحو باید و شاید واگذار نکرده و دست از بنگاهداری برنمی‌ دارند.

/ انتهای پیام

آگهی