با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

هاشم زایی: ائتلاف مجدد با اعتدالیون در انتخابات مجلس اشتباه است

فضای کشور به گونه ای است که ائتلاف ها باید شفاف باشند اگر با اعتدالیون ائتلاف کنیم باید دقیقاً به آنها بگوییم که چه وظایف خود در قبال اصلاح‌طلبان دارند.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ عضو فراکسیون امید مجلس با تاکید بر اینکه گروه‌های سیاسی باید در ائتلاف اصالت خود را حفظ کنند گفت: ائتلاف مجدد با اعتدالیون در انتخابات مجلس اشتباه است.

عبدالرضا هاشم زایی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص امکان ائتلاف اصلاح طلبان با اعتدالیون در انتخابات مجلس گفت: به نظر من اصلاح‌طلبان باید با لیست مستقل در انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت کنند. اگر مردم مشارکت حداکثری در انتخابات داشته باشند، اصلاح طلبان پیروز انتخابات خواهند بود اما اگر حضور حداقلی داشته باشند مشخص نیست که اصلاح طلبان پیروز شوند.
وی با تاکید بر اینکه گروه‌های سیاسی باید در ائتلاف اصالت خود را حفظ کنند گفت: اصلاح طلبان در ائتلاف با اعتدالیون اصالت خود را از دست ندادند اما یک مقدار وسط طناب را گرفتند و محافظه کار شدند.

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران  با تاکید بر لزوم شفاف شدن ائتلاف‌ها، اظهار داشت: فضای کشور به گونه ای است که ائتلاف ها باید شفاف باشند اگر با اعتدالیون ائتلاف کنیم باید دقیقاً به آنها بگوییم که چه وظایف خود در قبال اصلاح‌طلبان دارند.
وی تصریح کرد: ائتلاف مجدد با اعتدالیون در انتخابات مجلس اشتباه است.

  قاضی شهریاری مطرح کرد: اعتقاد نجفی به مهدورالدم بودن میترا استاد

نظر سنجی

از سایت ما راضی هستید؟

View Results

Loading ... Loading ...
آگهی
آگهی