با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

قیمت نان نباید افزایش پیدا کند

طیبه سیاوشی، نماینده مردم تهران در مجلس، در واکنش به گران شدن نان در شهرستان های استان تهران گفت: در هدفمندی یارانه‌ها به برخی کالاها یارانه پرداخت می‌شود که نان یکی از کالاهای یارانه بگیر است، نان یک کالای استراتژیک و غذای اصلی مردم کشور است و نباید قیمت آن افزایش پیدا کند.

 طیبه سیاوشی، نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، گفت: در جلسه غیرعلنی مجلس 15 مهرماه با موضوعیت هدفمندی یارانه‌ها در سطح کلان موضوع نان مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد به صورت جزئی تر در جلسات بعدی به این موضوع پرداخته شود.

وی در واکنش به گران شدن نان در شهرستان های استان تهران گفت: در هدفمندی یارانه ها به برخی کالاها یارانه پرداخت می‌شود که نان یکی از کالاهای یارانه بگیر است، نان یک کالای استراتژیک و غذای اصلی مردم کشور است و نباید قیمت آن افزایش پیدا کند.

سیاوشی درباره توزیع یارانه ها خاطرنشان کرد: در 10 سالی که پرداخت یارانه ها برقرار شده قرار بود یارانه ها هدفمند تعلق بگیرد که متاسفانه به عنوان یارانه نقدی در آمده و کسانی که در دهک‌های پایین جامعه قرار دارند علیرغم پولی که دریافت می کند بی بهره ترین طبقه جامعه از این یارانه‌ها هستند.

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی