با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

سردار سلامی: امروز سپاه به پیشرفته‌ترین و به روز‌ترین دستاورد‌های دفاعی دست یافته است

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه یک جامعه نمی‌تواند بدون داشتن یک فرهنگ مستقل استقلال کامل داشته باشد، گفت: نبرد ما با دشمن ، نبرد اراده‌ها است و تمام درگیری‌ها و فشارها به دلیل این است که به مدل تبدیل نشویم.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ سردار حسین سلامی صبح امروز در ششمین همایش شناورهای تندرو در دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خامنه‌ای زیباکنار انزلی با بیان اینکه گیلان سرزمین مردانی مبارز، تاریخ‌ساز و ضداستعمار است، اظهار کرد: این استان دارای هشت هزار شهید است که همچون ستارگانی در آسمان بی‌کران مقاومت ملت ایران می‌درخشند.

وی با بیان اینکه استقلال سیاسی یک مفهوم مشتق شده از سایر استقلال‌ها است، اظهار کرد: بدون استقلال سیاسی نمی‌توان حرف از سایر استقلال ها زد.

وی با اشاره به اهمیت استقلال و اقتدار علمی، استقلال فناوری و استقلال در تولید قدرت دفاعی افزود: یک کشور نمی‌تواند قدرت خود را از دیگران بگیرد اما استقلال داشته باشد.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ما برای مستقل بودن نیازمند تولید علم و فناوری در اقتصاد و فرهنگ هستیم، گفت: فرهنگ نشانه‌های اصلی هویت یک جامعه است و یک جامعه نمی‌تواند بدون داشتن یک فرهنگ مستقل استقلال کامل داشته باشد.

سلامی به اشاره به اینکه دشمنان ما در تمامی جهات تلاش می‌کنند تا سیطره فرهنگی ایجاد کنند، بیان کرد: نبرد ما با دشمن ، نبرد اراده‌ها است و تمام درگیری‌ها و فشارها به دلیل این است که به مدل تبدیل نشویم.

وی با بیان اینکه ما نظریه پیشرفت را به دور از مدار جاذبه دشمنان ساخته‌ایم، گفت: جوانان دانشمند ما بدانند بدون قوی شدن و تأمین نیاز از داخل ما مستقل نمی‌شویم و بدون مستقل بودن هیچ ملتی عزیز نیست.

آگهی