با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

کونته: بارسلونا بدون مسی هم تیم بزرگی است

آنتونیو کونته اعلام کرد روملو لوکاکو به دلیل مصدومیت عضلانی مقابل بارسلونا غایب خواهد بود.

به گزارش اصلاحات نیوز، اینتر که در فصل جاری زیر نظر آنتونیو کونته متحول شده، فردا شب باید در استادیوم نوکمپ به مصاف بارسلونا برود. اخبار حاکی از احتمال غیبت لیونل مسی در ترکیب اولیه آبی اناری هاست، اما آنتونیو کونته بارسا را تحت هر شرایطی یکی از قدرت های فوتبال دنیا دانست. آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی اینتر مدعی شد بارسلونا بدون لیونل مسی نیز تیم بزرگی است.

آنتونیو کونته گفت: “ما انتظارات زیادی از خودمان داریم و اگرچه قرار است برابر یکی از نامزدهای اصلی قهرمانی در اروپا بازی کنیم، اما اگر شما جاه طلب باشید باید در خانه تمامی تیم ها امتیاز بگیرید. 

باید به این فکر کنیم مسیر رشد ما از این مسابقات با تیم های بزرگ شروع می شود و باید آماده باشیم. ما می خواهیم تیمی خوب به نظر برسیم و نشان دهیم که در مسیر صحیحی هستیم. ما سفری را آغاز کرده ایم و امیدواریم به دورانی برسیم که بتوانیم با تیم های بزرگ رقابت کنیم.


احتمال غیبت لیونل مسی: “ما باید آماده باشیم که مقابل بارسلونای با مسی و یا بدون مسی روبرو شویم و فردا ترکیب حریف را خواهیم دید. امتیاز گرفتن در استادیوم نوکمپ ساده ای نیست اما ما نیز تیم خوبی داریم و قصد داریم شانس خودمان را در این دیدار امتحان کنیم. چه لیونل مسی بازی کند و چه نه، بارسلونا یکی از بهترین تیم های جهان است.”


مقایسه این اینتر با با تیم ژوره مورینیو: “ما گذشته را خوب مطالعه کرده ام و می دانیم که او با اینتر را در سال 2010 تاریخسازی کرده است. من احترام زیادی برای آن تیم، برای مورینیو و کاری که انجام داده قائلم، اما امروز مقایسه بین ما و آن تیم غیرممکن است. ما در ابتدای مسیر قرار داریم که امیدواریم این مسیر ما را به سمت رشد سوق دهد و با جاه طلبی، شادی را برای هواداران خود به ارمغان آوریم.”


دیدار با یوونتوس بعد از بازی با بارسلونا: “ما دو بازی با دو تیم قدرتمند جهان پیش رو داریم. در دیدار مقابل بارسلونا به عنوان صدرنشین ایتالیا و با کسب شش پیروزی از شش بازی به میدان خواهیم رفت. ما در تلاش هستیم نقاط قوت خود را افزایش داده و نقایص را برطرف کنیم. در دیدار مقابل بارسلونا نباید مغرور بود و باید با تواضع بازی کنیم. نتیجه بر اساس تلاش هر تیمی حاصل می شود و اینتر باید در استادیوم نیوکمپ مقابل بارسلونا با انگیزه و شجاعت بازی کند. ما باید به دنبال قدم های مثبتی باشیم و اگر این اتفاق رخ دهد، می توانیم با کسب نتیجه خوبی به خانه بازگشت.”
 

شرایط روملو لوکاکو: علیرغم اینکه آزمایشات مشکلی نداشت، لوکاکو احساس درد داشت و وی با ما به بارسلون سفر نکرد و فردا بازی نخواهد کرد.

/ورزش سه


ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی