با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

دیدار تیم امید با استقلال و پرسیپولیس

بر اساس برنامه اعلام شده از سوی فرهاد مجیدی به فدراسیون فوتبال تیم امید قرار است در اردوی مهر ماه چند بازی دوستانه با تیم‌های لیگ برتری در تهران انجام دهد.

به گزارش اصلاحات نیوز، پیش از این تیم امید قرار بود در اردوی مهر ماه با تیم‌های خارجی در تهران بازی کند که با وجود تلاش فدراسیون فوتبال این بازی‌ها محقق نشد که البته این طبیعی بود. به این خاطر که قرعه‌کشی بازی‌ها به تازگی انجام شده و تیم‌ها منتظر بودند ابتدا حریفان خود را بشناسند و بعد بازی تدارکاتی انجام دهند.

با توجه به اینکه فرهاد مجیدی برای اردوی مهر ماه چند بازیکن جدید به اردوی تیم امید دعوت خواهد کرد قصد دارد با انجام سه چهار بازی دوستانه بازیکنان را به خوبی محک بزند و ترکیب اصلی تیمش را بشناسد. گویی در این باره با تیم‌های استقلال و پرسپولیس هم برای انجام بازی دوستانه صحبت شده است. تیم‌های پیکان و سایپا و هم‌چنین تیم‌هایی چون نفت مسجد سلیمان، پارس جنوبی جم، گل گهر و نساجی که در تهران بازی می‌کنند می‌توانند گزینه‌های مناسبی برای تیم امید برای انجام بازی دوستانه باشند. هر چند تیم امید پیش از این با نفت مسجد سلیمان بازی کرده بود.

تیم امید برای حضور در بازی‌های قهرمانی زیر 23 سال آسیا در تایلند آماده می‌شود. در گروه ایران تیم‌های کره جنوبی، ازبکستان و چین حضور دارند.

/ورزش سه

آگهی