با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

اتوبان یک طرفه استقلال و نفت؛ سه امتیاز همیشگی

استقلال در هفته سوم لیگ برتر امروز در مسجد سلیمان به مصاف نفت می‌رود.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ استقلال و نفت مسجد سلیمان در حالی به مصاف یکدیگر می روند که اتوبان این دو تیم همواره یک طرفه بوده و آبی های تهرانی موفق شده اند حریف خود را شکست دهند.

استقلال و نفت مسجدسلیمان در دو دوره اخیر چهار بار به مصاف همدیگر رفته‌اند که 4 برد نصیب استقلالی‌ها شده است و 4 باخت هم به نماینده مسجدسلیمان رسیده است. البته سپیدرود رشت هم مقابل استقلال شرایط مشابهی دارد. آنها هم با 4 باخت مقابل استقلال همراه جنوبی‌ها رکورددار هستند.  پیام خراسان، شیرین فراز کرمانشاه، مس سرچشمه، گهر درود، استقلال رشت، آلومینیوم هرمزگان، شهیدقندی یزد تیم‌های دیگری هستند که با دو باخت مقابل آبی‌ها در رده‌های بعدی قرار دارند.

البته نفت مسجدسلیمان علاوه بر استقلال مقابل یک تیم دیگر یعنی سپاهان اصفهان هم همچین طلسمی را به نام خودش ثبت کرده است و در 4 بازی نتوانسته مقابل سپاهانی‌ها امتیازی بگیرد. نفت تهران هم تیم دیگری است که دو باخت را مقابل این تیم رقم زده است و البته فصل بعد در لیگ حضور نداشت تا بتواند به جمع رکوردداران بپیوندد. این آمار می‌تواند استراماچونی را امیدوار کند که با یک برد آسان و بی‌دردسر تا دربی همه چیز آرام شود.

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی