با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

قربانی: صدا و سیما به اندازه بودجه ای که می گیرد کار نمی‌کند

علی قربانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس دهم باتوجه به عملکرد صدا و سیما گفت: صداوسیما باتوجه به بودجه و درآمدی که از راه اسپانسرینگ دارد، عملکرد راضی کننده ای را ارائه نداده است.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ علی قربانی، نماینده مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری برنا با اشاره به میزان هزینه‌ها در صدا و سیما بیان داشت: تنها بخشی از هزینه های صدا و سیما در قالب بودجه توسط دولت درنظر گرفته می‌شود. این سازمان علاوه بر این بودجه از راه اسپانسر و تبلیغات درآمد دیگری هم دارد، به همین دلیل ما نمی‌توانیم کل مبلغی که در صدا و سیما هزینه می‌شود را برآورد کنیم. اما با توجه به این منابع اعتبار خوبی در دست دارد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس دهم در مورد تناسب میان بودجه صداوسیما و عملکرد آن در فرهنگ‌سازی گفت: صداوسیما با توجه به بودجه و اعتباراتی که دارد، تاکنون عملکرد راضی کننده‌ای ارائه نداده است و میزان فعالیت آن کافی نیست. به جز این مقدار بودجه، درآمدی هم که از راه اسپانسرهایش دارد این انتظار را ایجاد می کند که در مباحث فرهنگی از جمله سریال‌سازی، برنامه‌های خبری، سرگرمی و… بسیار بهتر و جدی‌تر کار کند.

  ترکیب رسمی دو تیم لهستان - ژاپن
آگهی
آگهی