با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

اسپانسر نیمار، عکس او با پیراهن جدید بارسا را منتشر کرد

اصلاحات نیوز- نیمار ستاره برزیلی دنیای فوتبال اطمینان زیادی داشت که در بازار نقل و انتقالات تابستانی به بارسلونا منتقل خواهد شد و حتی نزدیکان او هم آماده انتقال او به بارسلونا شده بودند و حتی تصاویری از نیمار در حال جستجو برای یافتن خانه ای جدید در بارسلونا منتشر شده بود.

به گزارش اصلاحات نیوز، امروز یکی از اسپانسرهای نیمار به نام گاگا میلانو، در یکی از صفحات رسمی اش در اینستاگرام، تصویری از نیمار با پیراهن جدید بارسلونا در این فصل را منتشر کرده است. البته آنها دقایقی بعد این تصویر را از صفحه اینستاگرامشان پاک کردند. اما همان چند دقیقه کافی بود تا خیلی ها از این تصویر منتشره، اسکرین شات گرفته و در شبکه های اجتماعی بازتابش دهند. البته این تصویر، مونتاژ به نظر می رسد ولی عجیب اینجاست که یکی از اسپانسرهای این بازیکن برزیلی این تصویر را در اینستاگرام منتشر کرده و این هم مدرک دیگری از اطمینان نیمار برای انتقالش به بارسلوناست.

البته ساعاتی پیش منابع نزدیک به باشگاه بارسلونا اعلام کردند که مقامات باشگاه کاتالان عملا از تلاش برای جذب نیمار ناامید شده اند و بدین ترتیب به نظر می رسد که احتمال انتقال نیمار به بارسا را باید منتفی دانست.

انتهای پیام

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی