با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

آخرین وضعیت نیمار و جذب دروازه‌بان جدید در پاری سن ژرمن

به گزارش اصلاحات نیوز و به نقل از ایسنا، با وجود انکه خبرهای زیادی درباره بازگشت نیمار به بارسلونا وجود دارد اما هنوز این انتقال نهایی نشده است. لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه پاری سن ژرمن بعد از پیروزی شب گذشته این تیم برابر متز درباره آخرین وضعیت نیمار و این تیم سخن به میان آورد.

او گفت: در 27 آگوست نامه رسمی باشگاه بارسلونا درباره جذب نیمار را دریافت کردیم. ما با هم در حال مذاکره هستیم اما هنوز توافق نهایی صورت نگرفته است. همه چیز بستگی به بارسلونا دارد و آنها باید جواب بدهند چرا که ما قبل از فروش نیمار باید جایگزین او را جذب کنیم و به باشگاه بارسلونا اعلام کرده‌ایم که دمبله باید جزو این انتقال باشد اما هنوز باشگاه بارسلونا پاسخ ما را نداده است.

لئوناردو ادامه داد: احتمال معاوضه نیمار با بازیکن و یا بازیکنانی از بارسلونا وجود دارد و ما منتظر پاسخ این باشگاه هستیم. نیمار بازیکن بسیار بزرگی است و نمی‌خواهیم او را به راحتی از دست بدهیم. بارسلونا باشگاه بزرگی است و خریدهای خوبی در تابستان داشته است. این تیم تنها باشگاهی است که رسما خواستار جذب نیمار شده است. ما پیش از این تاکید کرده‌ایم که مانع جدایی هیچ بازیکنی نمی‌شویم و این در مورد نیمار هم صدق می‌کند اما تنها در صورتی با جدایی او موافق هستیم که پیشنهاد خوب برای او داشته باشیم.

مدیر ورزشی پاری سن ژرمن درباره جدایی آریولا و جذب ناواس هم گفت: هنوز چیزی نهایی نشده است اما امکان این تغییرات وجود دارد و در حال مذاکره هستیم.

انتهای پیام

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی