با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

بعد از پایان شایعه تجاوز؛ نیمار بازیگر خانه کاغذی شد

نیمار به آرزوی خودش رسید و در فصل سوم سریال محبوب اسپانیایی با عنوان خانه کاغذی-که عنوان انگلیسی‌اش سرقت پول است- بازی کرد. حضور نیمار در این سریال منوط به نتیجه پرونده تجاوز جنسی او شده بود.

 به گزارش اصلاحات نیوز، هنگامی که پلیس برزیل ماه گذشته او را از این اتهام تبرئه کرد، قسمت‌هایی از این سریال به تهیه‌کنندگی کمپانی نتفلیکس بازپخش شد که مهاجم برزیلی هم در آن حضور داشت. نیمار به فالوئرهایش در توییتر گفت: «توانستم به رؤیایم برسم و بخشی از سریال محبوبم باشم. حالا می‌توانم نقش ژوائو را با همه شما به اشتراک بگذارم. متشکرم.»

گران‌ترین بازیکن جهان در فصل سوم این درام جنایی که گروهی از سارقان به بانک ملی اسپانیا دستبرد می‌زنند، نقش کوتاه یک راهب را بازی کرد. کاراکتر نیمار در این سریال می‌گوید: «فوتبال و میهمانی را دوست ندارم. در جام جهانی اما همیشه برای تیممان دعا می‌کنم.»

او در قسمت‌های ششم و هشتم فصل قبل این سریال هم بازی کرده بود اما به خاطر پرونده شکایت از نیمار، کمپانی تهیه کننده انتشار تصویر او را متوقف کرده بود.

این سریال اسپانیایی در فصل سوم رکورد مخاطبان را شکسته و هفت روز بعد از نخستین پخش آن بیش از 34 میلیون نفر آن را تماشا کرده‌اند. تصاویر این بازیکن برزیلی که برای نخستین بار در این سریال ظاهر می‌شود، در اوایل سال 2019 ضبط شده است.

انتهای پیام

  محکومیت نیمار در پرونده پسرش
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی