با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: بیانیه گام دوم انقلاب سند راهبردی کشور است

اصلاحات نیوز، گرگان- معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بیانیه گام دوم انقلاب سند راهبردی کشور است.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ سردار حسین نجات صبح پنجشنبه در همایش تبیینی گام دوم انقلاب اسلامی اظهارکرد: با این بیانیه یک رهنمود جدید از سوی امام جامعه صادر شد تا انقلابیون در آینده نظام اسلامی بدانند چه کاری باید انجام دهند.

وی افزود: با گذشت یک چله از انقلابمان، ما نیاز به یک سند جامع و راهبردی داشتیم تا بدانیم چگونه برای انقلاب در مسیر پیش روی نقش آفرینی کنیم.

نجات ادامه داد: امام خامنه ای( مدظله العالی) در این منشور راهبردی برای جوانان جایگاه ویژه ای دیده اند چرا که باور دارند آینده برای این جوانان است.

وی گفت: بنده معتقدم این بیانیه باید به یک گفتمان ملی تبدیل شود و تحقق محتویات آن باید مطالبه آحاد مردم شود.

نجات تصریح کرد: در معاونت فرهنگی سپاه پاسداران بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را به چند سرفصل تبدیل کرده ایم.

وی گفت: نخستین سرفصل گام دوم، تحقق تمدن نوین اسلامی و اتصال انقلاب اسلامی به انقلاب جهانی منجی عالم بشریت است.

نجات بیان کرد: سرفصل دوم راه طی شده انقلاب از آغاز تاکنون است که همه مسیر در ۴۰ سال اول انقلاب را به تصویر می کشد.

وی افزود: خوب است جوانان پیشینه انقلاب اسلامی را بدانند که انقلاب چگونه از دل رژیم منحوس پهلوی سربلند کرد و در مقابل دنیا ایستاد.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهارکرد: گام دوم نشان می دهد پیشرفت های ایران اسلامی صرفا یک ادعا و شعار نیست بلکه بر اساس اعداد، آمار و ارقام کارکرد ما در حوزه های مختلف پیشرفت چشمگیری داشته است.

نجات گفت: خود ترامپ ادعا می کند میلیاردها دلار در عراق خرج کردیم اما الان ایرانی ها آنجا هستند، پس مرزهای انقلاب ما نه با شعار خودمان بلکه با اعتراف دشمن قلب ها را فتح کرده است.

وی اضافه کرد: وحدت مذاهب یکی از ثمره های انقلاب اسلامی است، برای مثال در همین استان گلستان و در جریان سیل آق قلا و گمیشان وحدت اهل سنت و تشیع رخ نمایی می کرد.

نجات گفت: امام خامنه ای( مدظله العالی) در گام دوم اعتقاد دارند در این مسیر با سختی مواجه هستیم اما مشکلات اصلی را در ۴۰ سال اول پشت سر گذاشته ایم.

  جایگاه کودکان کار در «قانون حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان»

نظر سنجی

از سایت ما راضی هستید؟

View Results

Loading ... Loading ...
آگهی
آگهی