با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

هراز به مدت ۳ روز مسدود است

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری مازندران گفت: محور هراز از امروز تا سه شنبه مسدود است.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران، محسن هاشمی اظهار داشت: به منظور اجرای عملیات اصلاح قوس و ایمن‌سازی محدوده پیچ ابتهاج‌ در محور هراز، این محور از امروز یکشنبه سوم تا سه شنبه پنجم شهریور از ساعت 8 صبح تا 17 عصرمسدود خواهد بود.

وی افزود: در زمان انسداد این محور، کاربران  جاده‌ای می‌توانند از محورهای کندوان و سوادکوه به عنوان محور جایگزین تردد کنند.

هاشمی گفت: به دلیل اجرای عملیات درز انبساط پل‌های مش ورزان و تلخ رود در محدوده گزنک در محور هراز، از دوم تا سیزدهم شهریور در روزهای شنبه از ساعت 12 تا 18 عصر، روزهای یکشنبه تا سه شنبه از هشت صبح تا 18 عصر و چهارشنبه‌ها از ساعت 8 صبح تا 12 ظهر به صورت همزمان با اعمال محدودیت و لزوم رعایت احتیاط از طرف رانندگان انجام می‌پذیرد.

وی افزود: کاربران جاده‌ای و مسافران جهت کسب اطلاع از آخرین شرایط ترافیکی و جوی محورها و ‌اطلاع از انسدادها و یا محدویت‌های احتمالی موجود در سطح جاده‌های استان می‌توانند در هر ساعت شبانه‌روز با شماره تلفن گویای 141 تماس بگیرند. سایت WWW.141.IR و اپلیکیشن تلفن همراه 141 نیز تمامی اطلاعات لازم را در اختیار کاربران محترم قرار می‌دهد.​ 

مازندران دارای 6 محور ترانزیتی هراز، سوادکوه، کندوان، گلوگاه، کیاسر و رامسر است.

انتهای پیام/

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی