با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

حسن عباسی: اصلاح طلبان مسلمان نیستند / احمدی‌نژادی ها بهایی هستند!

اصلاحات نیوز – حسن عباسی، تحلیل گر و تئوریسین جبهه اصولگرایی ایران با حضور در شهر اراک فعالین اصلاح طلب کشور را “نامسلمان” و “خائن به اسلام” خطاب کرد.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ عباسی که در تاریخ هجدهم مردادماه جاری بدون اخذ مجوز از سوی نهادهای نظارتی در “مسجد حضرت ابوالفضل (ع) اراک” حدود سه ساعت به سخنرانی پرداخته بود؛ دیگر خود را یک اصولگرا خطاب نکرد و القابی نظیر “انقلابی” را شایسته هم فکران خود دانست.

وی دو روز بعد از حضور در اراک توسط سازمان “قضایی نیروهای مسلح” و “با شکایت معاون حقوقی وزارت اطلاعات” بازداشت شد که مراجع ذیصلاح دلیل این مهم را تاکنون به صورت رسمی اعلام نکرده اند.

آنچه که می خوانید آخرین سخنرانی حسن عباسی در اراک پیش از زندانی شدن به دلیل شکایت وزارت اطلاعات است که شرح آن در ادامه خواهد آمد:

حسن عباسی تئوریسین اصولگرا با حضور در شهر اراک ضمن بیان دیدگاه‌های امام خمینی (ره) درباره حفظ جمهوری اسلامی گفت: حفظ جمهوری اسلامی اوجب واجبات است و حتی از خواندن نماز و حفظ جان امام زمان علیه السلام نیز واجب‌تر می باشد چرا که سایر امامان معصوم فدای اسلام شدند در حالی که امروز نظام اسلامی تحقق پیدا کرده است.

عباسی ادامه داد: اگر می‌بینید که نظام اسلامی 40 سال در سخت ترین شرایط ممکن، عمر کرده و مانند آن در هیچ یک از دوره‌های زندگی ائمه وجود نداشته به دلیل شهادت تعداد زیادی از انسان های بزرگ است.

وی اظهار کرد: بخش عمده‌ای از مردم ایران و مسلمانان جهان می خواهند که کار خوب انجام دهند ولی توانایی انجامش را ندارند و این امر در صورتی است که مردم جامعه ای مانند آمریکا و اسرائیل گرگ صفت هستند و اصلا نمی خواهند کار خیر و مناسب انجام دهند.

عباسی مدیریت مقام معظم رهبری را عامل حفظ نظام اسلامی دانست و گفت: امروز وقتی مدیریت مقام معظم رهبری را می‌بینیم، در میابیم که هیچ پیامبر و امام معصومی این چنین که مردم ایران با رهبری خود همراه هستند، همراهی ملت خود را نداشتند. این موضوع نشان می‌دهد که مردم ایران خوب و درست کارند.

وی بیان کرد: نظام سلطه گر آمریکا رو به افول است‌. بعد از آنکه ایران پهپاد آمریکایی را منهدم کرد آنها یک هفته مدام تهدید می‌کردند اما در آخر هیچ کاری نکردند زیرا توانایی برای انجام نداشتند. برای همین از سر ناتوانی نفتکش ایران را در تنگه جبل الطارق توقیف کردند که ما هم بلافاصله نفتکش آنها را در تنگه هرمز گرفتیم.

این فعال سیاسی اصولگرا با اشاره به تشکیل ائتلاف دریایی علیه ایران گفت: سلطه گران خودشان را به در و دیوار زدند که علیه ایران ائتلاف تشکیل دهند و دلیل این مهم آن است که قدرت های سالم جهانی در حال تضعیف شدن هستند.

عباسی دولت حسن روحانی را ظالم دانست و اظهار کرد: کارکرد اسلام در یک جامعه ی مدنی برپایی عدل و قسط می باشد. قسط به معنای پرداخت سهم اشخاص به اندازه واقعی است اما دولت و مسئولین در عدم پرداخت سهم مسلمانان به مردم ظلم کردند. دولت روحانی 6 سال مذاکره کرد و نتیجه نیز نگرفت، به طوری که حتی آنهایی که برای مذاکره می رفتند امروز دیگر اجازه رفتن به آمریکا را ندارند.

20 میلیارد دلار دولتی در اقتصاد کشور گم شده است

وی ادامه داد: لیبرال های دولتی؛ اقتصاد کشور را ویران و فلج کردند چرا که حمایت این قشر باعث شد تا دولت سال گذشته سه برابر بودجه نظامی ایران را به تجار بدهد تا آنها در شرایط تحریم کالای اساسی وارد کنند اما هیچ کالای اساسی وارد کشور نشد!.

وی افزود: یک نمونه از حیف و میل هایی که در ماه‌های گذشته رو شده این است که وزیر بهداشت چندی پیش اعلام کرد، وزارتخانه اش به تجار پول داده تا بروند و تجهیزات اتاق عمل وارد کنند اما کابل برق وارد کردند. حال باید اشخاصی که چنین کاری انجام داده اند را دار بزنند تا درس عبرتی شود برای همه جاهلان.

حسن عباسی در خصوص پرداخت چهل میلیارد دلار توسط دولت به تجار، گفت: تا به امروز تنها 10 میلیارد دلار به کشور بازگشته، حال اگر در نظر بگیریم که تمامی وزارتخانه‌ها نیز 10 میلیارد دلار دیگر بازگردانند؛ باز هم 20 میلیارد دلار گم شده، پولی که یک جریان سیاسی با زد و بند آن را ناپدید کرده است. البته جای نگرانی نیست چرا که چهار روز دیگر انتخابات برگزار می شود و جریان سیاسی لیبرال به راحتی این 20 میلیارد دلار را هزینه اهداف خود می کند.

وی افزود: مطالبه عمومی از دستگاه قضایی این است که لیست اشخاص دریافت‌کننده 40 میلیارد دلار دولتی را منتشر کند تا همه بدانند چه پول‌های کثیفی هزینه انتخابات می‌شود. البته روزی که صدای این پولهای کثیف در بیاید، مرا می ترساند.

پول دیجیتالی ربای اقتصادی است

وی در بخش دیگری از سخنان خود به انتقاد از تصمیم دولت در حذف چهار صفر از پول ملی پرداخت و گفت: دولت با حذف چهار صفر از پول ملی تنها می‌خواهد صورت مسئله را پاک کند لذا روندی که پیش گرفته کاملاً باطل است.

تئورسین اصولگرایان اظهار کرد: دولت آمریکا به دلیل بدهی های کثیر اقتصادی که دارد به ایران حمله نمی کند چرا که می‌داند در صورت وقوع جنگ در منطقه اقتصاد دنیا نابود می‌شود.

وی افزود: ربای اقتصادی امروز جهان چاپ پول بدون پشتوانه است ولی جدیدا نیز یک نوع ربا شروع شده که به آن چاپ پول دیجیتالی می‌گویند. حالا خودتان قضاوت کنید که چرا نزدیک انتخابات که شده ایم، یک جریان سیاسی مفسد می‌خواهد سیاست مالی کشور را به سمت پولهای دیجیتالی سوق دهد.

در انتخابات گذشته شورای شهر و مجلس اشتباه کردیم

عباسی ضمن بیان این نکته که تکیه زدن به صندلی قدرت بدون احیای قسط و عدل حرام است، گفت: عده‌ای می‌خواهند امثال بنده ساکت شوند تا برخی مقامات نظام در دولت، مجلس و سمت های دیگر ناراحت نشوند تا مبادا شکایت کنند. من به آنها می‌گویم «بروید شکایت کنید به جهنم»، زیرا با دروغ، دغل و فریبِ مردم به جایی نمی‌رسید.

وی ادامه داد: دروغگویان پاسخگو نیستند و همه چیز را به گردن قانون اساسی می‌اندازند که این قانون ضعیف می باشد در صورتی که صاحب منصبان باید طمع درون خود را قربانی و ذبح کنند.

وی افزود: در حال حاضر مسئولان دولتی طمع درونی خود را ذبح نکردند و همین امر سبب شده تا آقازاده ها بر سر کار بیایند. عده‌ای می‌آیند و میلیاردها تومان رشوه می دهند و هزینه می‌کنند تا در لیست های انتخاباتی مجلس و شورای شهر قرار بگیرند تا مثلاً به مردم خدمت کنند، آخر مگر حقوق نمایندگی چقدر است که این همه برای به دست آوردن آن رشوه و هزینه می کنند؟ ورود به مجلس، شورای شهر و حتی ریاست جمهوری با این روشها شایسته نظام نیست.

این اصولگرای تندرو با اشاره به اینکه جبهه اصولگرایی کشور در انتخابات شوراهای شهر گذشته اشتباه و کوتاهی کرده است، گفت: ما یک بار در انتخابات اشتباه کردیم و نتیجه آن روی کار آمدن شوراهای امروز است که در هر شهر یک عضو شورا را بازداشت می‌کنند. اصلاح‌طلبان بدانند که اگر تصور کردند در مجلس، شورای شهر و ریاست جمهوری می توانند با زد و بند و پدر سوخته بازی به ریش ملت بخندند و به آرمان‌های ما خیانت کنند؛ کور خواندند زیرا ما سکوت نخواهیم کرد.

عباسی اظهار کرد: اگر مقابل دین ما به ایستید، در مقابل دنیای ناچیز شما خواهیم ایستاد. مردم منتظر ایجاد تحول در مجلس هستند و برای این تحول لحظه شماری می کنند. حال اگر می‌بینید که مردم مانند بعد از انتخابات ریاست جمهوری برای شرایط سخت اقتصادی دست به اعتراض خیابانی نمی‌زنند، دلیلش آن است که انتخابات مجلس پیش رو است و آنها به تحول ایمان و امید دارند.

اصلاح طلبان قرآن و اسلام را قبول ندارند!

این اصولگرای تندرو با مخاطب قرار دادن فعالین جبهه سیاسی اصلاحات تاکید کرد: مردم دیگر گول شعارهای لیبرال ها را نمی خورند. در آن زمان که دولت اصلاحات بر سر کار بود رهبر معظم انقلاب به دولتمردان گفت که اصلاحات کلمه قشنگی است اما باید برای رفع فقر، تبعیض و فساد به کار رود‌.

وی ادامه داد: مردم فقر را تحمل نمی‌کنند و اگر هم کنند دیگر تحمل تبعیض و فساد را ندارند.

تئوریسین جبهه اصولگرایی ایران وضعیت سیاسی کشور را به پنج گروه «اصلاح‌طلب های غرب گرا»، «اعتدالیونی های دولتی»، «اصولگراهای سنتی»، «بهایی ها» و «جریان انقلابی» تقسیم کرد و با زیر سوال بردن دیانت اصلاح‌طلبان گفت: چندی پیش دستگاه اطلاعاتی کشور یک خبرنگار اصلاح‌طلب را که علیه، اسلام صحبت کرده بود دستگیر کرد. البته تمام اصلاح‌طلبان اینگونه هستند و هر از چند گاهی یکی از خبرنگاران آنها به دلیل توهین به مقدسات بازداشت می‌شود.

وی اضافه کرد: اصلاح طلبان همان پیروان «جواد طباطبایی» هستند که اسلام را یک دین مرده میدانست. همان‌هایی هستند که امروز امثال «سروش» را قبول دارند که معتقد است قرآن کلام الهی نیست.

وی ادامه داد: متاسفانه اصلاح‌طلبان هنوز در جمهوری اسلامی فعالیت سیاسی دارند و بر صندلی های مجلس و شورای شهر تکیه می زنند.

عباسی خطاب به شورای نگهبان برای عدم تایید صلاحیت اصلاح طلبان گفت:

آقایان شورای نگهبان آگاه باشید که اگر اصلاح‌طلبان برای انتخابات مجلس کاندیدا شدند، ابتدا باید دیانت و مسلمان بودن خود را ثابت کنند و بعد به آنها اجازه حضور در انتخابات را بدهید. چطور می‌شود که آنها هر روز علیه، اسلام سخن می‌گویند و باز هم بگویند که اختیارات رهبری زیاد است؟.

وی ادامه داد: اصلاح طلبان بدانند که انتخابات مجلس آینده مانند دفعات سابق نیست و شما باید اول ثابت کنید که مسلمان هستید زیرا 22 سال است که اسلام را زیر سوال برده اید و اگر ثابت نشود شورای نگهبان مسئول خواهد بود.

اصولگرایان سنتی از اصلاح طلبان خطرناک تر هستند

وی علیرغم سابقه چندین دهه ای در جبهه اصولگرایی ضمن انتقاد به فعالیت سیاسی این جبهه گفت: اصولگرایان سنتی همیشه در دولت و نظام بودند و همواره به نفع خود از رهبری و اسلام هزینه کردند. متاسفانه اصولگرایان سنتی تسهیلگران لیبرال‌ها طی شش سال گذشته بودند، بنابراین معتقدم که این نوع اصولگرایی به مراتب خطرناک‌تر از اصلاح‌طلبان بوده و ضربات بیشتری به ما زده است.

عباسی در پایان اظهارات خود به معرفی جبهه سیاسی بهاییت در ایران و انقلابیون پرداخت و گفت: طیف چهارم جناح های سیاسی کشور همان بهایی هایی هستند که ما به عنوان طیف محمود احمدی‌نژاد می‌شناسیمشان. ما انقلابیون مراقب مرده خوارهای سیاسی هستیم و این لاشخور ها را به اسم و نشانی طی ماههای آتی به مردم معرفی می کند. آنهایی که هیچگاه نیستند و تنها در زمان انتخابات سر و کله شان پیدا می شود به صورت تک به تک معرفی خواهند شد چرا که ما مجلسی می‌خواهیم که سپر اسلام و رهبری باشد

آگهی