با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

کمالوند: قرارداد کاخا مثل باتیستا و دخسوس ریالی است

سرمربی پارس جنوبی جم می‌گوید: تیمش طی روزهای آینده دو بازی دوستانه برگزار می‌کند تا آماده دیدار با پرسپولیس در هفته اول لیگ شود.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ و به نقل از روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی، فراز کمالوند درباره شرایط تیمش در فاصله چند روز تا شروع لیگ برتر نوزدهم عنوان کرد: شرایط فنی ما خوب است. دور جدید تمرینات‌مان را چند روزی است آغاز کردیم و خودمان را آماده دیدار با پرسپولیس می‌کنیم. بازیکنان با انگیزه بالا تمرین می‌کنند و امیدواریم لیگ را پرقدرت استارت بزنیم.

وی درباره جذب 3 بازیکن خارجی و برخی حواشی پیرامون قرارداد این نفرات گفت: ما شب گذشته کاخبر کاکاشویلی هافبک گرجستانی را به خدمت گرفتیم. باید بگویم قرارداد کاخا نیز مثل مگنو باتیستا و فرناندو دخسوس به صورت ریالی بسته شده، ضمن اینکه مبلغ قرارداد او در سطح پایینی بوده و از بازیکنان ایرانی ارزان‌تر است. فکر می‌کنم پارس جنوبی تنها باشگاه لیگ برتر است که قرارداد خارجی هایش را به صورت ریالی امضا کرده و این برای ما خوشایند است.

سرمربی پارس جنوبی در پاسخ به این پرسش که آیا نقل و انتقالات تیمش به پایان رسیده بیان کرد: نیاز به جذب یک مهاجم خوب هم داریم که با اضافه شدن این بازیکن پرونده نقل و انتقالات ما بسته می‌شود. 

کمالوند درباره برنامه تیمش تا قبل از دیدار با پرسپولیس افزود: تمرینات خود را ادامه می‌دهیم و قرار است در هفته جاری یکی، دو بازی دوستانه انجام بدهیم تا با آمادگی بالا به مصاف پرسپولیس برویم و بتوانیم از بازی اول برای موفقیت استارت بزنیم.

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی