با ما ارتباط برقرار کن
ادامه ی خواندن
۳ نظر

1 پاسخ

 1. امین

  ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ در ۱:۲۹ ق.ظ

  این عمل تو هرکجای دنیا انجام بشه بخاطر نژاد پرستی شدیدا محکوم میشه
  عقل و منطق و شعور حکم میکنه وقتی تو جمعی هستی و کسی غیر همزبان تو جلسه هست باید با زبان مشترک حرف بزنی (اینجا که دیگه جلسه رسمی شورای شهر هستش و نماینده منتخب مردم با ی زبان دیگه تو جلسه هست و باید احترام گذاست )

 2. فارسی زبان رسمی

  ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ در ۵:۱۱ ب.ظ

  با سلام
  وقاحت و نادانی در این قلیل افرادی که اصالت و نژاد ایرانی خود( کُرد و فارس و تات) را که طی سالهای گذشته در اثر حمله مغول توسط چنگیز و عثمانی زمان جنگ چالدران دچار تحولاتی شد را مایه افتخار دانسته و به غلط و از روی نادانی و تحت تأثیر سرویس های جاسوسی رژیم پر روی عثمانی، خود را تُرک می نامند، به جایی رسیده که زبان رسمی و اصلی و مشترک ایران را مسخره نموده و بجای کلمه کامل زبان فارسی از کلمه ناقص فارس استفاده می کند.
  شهر ارومیه به همان نسبت که آذری (نه تُرک) دارد به همان نسبت کُرد و سایر اقوام دارد، لذا زبان رسمی باید زبان مشترک و ملی همه مردم باشد.
  بنظرم باقی ماندن چنین افرادی در مسند نهادهای دولتی و عمومی نوعی کمک به ایجاد اغتشاش و بحران در شهرها و استان های بافرهنگ های متنوع بوده و بخصوص که عثمانی با در اختیار داشتن بیش از هزار شبکه ماهواره‌ای شدیدا در حال تلاش برای اغفال و تغییر فرهنگ استانها و شهرهای دارای مردمان آذری هستند.
  باید بترسیم از روزی که عثمانی در داخل کشور برای خود لشکر قوی تر ساخته و بخواهند با اغفال چنین افرادی از داخل استارت تجزیه میهن عزیزمان ایران اسلامی داشته و رؤیای زنده کردن امپراطوری عثمانی را بواسطه همین افراد که در حال زیاد شدن هستند، در آینده علنی کنند که در صورت غفلت آن روز نیز دور از ذهن نیست.
  مسوولین عزیزم لطفا هوشیار باشید تجزیه طلبان روز به روز وقیح تر و قوی تر شده و آرای خاکستری (عوام غیر سیاسی و ناآگاه از تاریخ) را دارند بسوی خود جذب می کنند.
  سپاسگزارم

  • سپیده

   ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ در ۱:۳۸ ق.ظ

   یک سری بدبخت فلک زده اید که فقط در حال نشخوار چرت و پرت هستید.

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.