با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

پیامدهای مصدومیت لیونل مسی برای بارسا و آرژانتین

فوق ستاره آرژانتینی بارسا در حالی درگیر مصدومیت شده که بازی‌های مهمی در پیش دارد.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ لیونل مسی بعد از تعطیلات طولانی به بارسلونا برگشت و در جام خوان گامپر سخنرانی کرد، بعد به تمرین صبح برگشت اما نتوانست جلسه تمرین را به آخر برساند و حالا تور آمریکا را از دست داده و شاید به بازی اول فصل برابر اتلتیک بیلبائو هم نرسد اما آخرین مصدومیت فوق‌ستاره بارسا چه پیامدهایی دارد.

 1- از دست دادن تور آمریکا

مسی که با تیم ملی آرژانتین در کوپاآمه‌ریکا بازی کرده بود، بعد از همه به تیم برگشت و قرار بود برای نخستین بار در تور آمریکا برای بارسلونا بازی کند. می‌توانست با حضور در این تور با ورودی‌های جدید بخصوص آنتوان گریزمان و فرنکی دیونگ ارتباط بهتری برقرار کند که مصدومیت ساق پا همه معادلات را به هم زد.

 2- مصدومیت‌های پیش‌فصل و تأثیر روی فصل

هیچ‌کس از مصدومیت استقبال نمی‌کند بخصوص اگر در پیش‌فصل باشد چون در آن، بازیکنان آمادگی جسمانی لازم را برای یک فصل سخت و طولانی کسب می‌کنند و هر گونه مصدومیت باعث می‌شود از هم‌تیمی‌ها عقب بمانند. این شروع دیرهنگام یعنی مسی زمان بیشتری برای سرعت گرفتن لازم دارد. عجله برای بازگشت می‌تواند موجب مصدومیت‌های کوچک و جدید شود. ارنستو والورده و تیمش باید مطمئن شوند که مسی در بهترین شرایط جسمی به پایان فصل می‌رسد حتی اگر لازم باشد رژیم و تمرین جداگانه‌ای برایش در نظر بگیرند.

 3- تردید برای افتتاحیه لالیگا

اگر چه مصدومیتش جزئی است اما شاید به بازی با اتلتیک بیلبائو در آغاز فصل نرسد. تا این بازی 11 روز فاصله است و اگرچه به او چراغ سبز نشان دادند اما شاید ارزش ریسک نداشته باشد.

 4- جریمه مالی به خاطر بازی نکردن در آمریکا

مصدومیت مسی این بار یک ضرر دیگر برای بارسلونا دارد و آن مالی است. باشگاه قرارداد بسته که مسی در هر دو بازی دوستانه مقابل ناپولی به میدان برود و حالا که این اتفاق نمی‌افتد، بارسا باید تاوانش را بدهد. مسی در تور ژاپن که بارسا با چلسی و ویسل کوبه بازی کرد هم بازی نکرد.

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی