با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

مزدک میرزایی پیشنهاد گزارشگری مسابقات کوپا آمه ریکا ۲۰۱۹ را رد کرد

بدنبال حواشی ایجاد شده بعد از رفتن مزدک میرزایی به یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان، پژمان ماندگاری تهیه‌کننده برنامه‌های ورزشی گفت که یک ماه قبل پیشنهاد گزارشگری مسابقات کوپا آمه‌ریکا ۲۰۱۹ به مزدک میرزایی داده بود اما او این پیشنهاد را رد کرد.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ پژمان ماندگاری تهیه‌کننده برنامه‌های ورزشی که کارهای مشترکی را با مزدک میرزایی برای شبکه‌های مختلف سیما تهیه کرده بود، به خبرنگار ایلنا گفت: مزدک میرزایی همین یک ماه قبل گزارشگری مسابقات کوپا آمه‌ریکا ۲۰۱۹ که برای ۲۰ روز پخش زنده از سوی شبکه ورزش به او پیشنهاد شده بود را رد کرد.

تهیه کننده برنامه «ورزشگاه» ادامه داد: به مزدک میرزایی پیشنهاد دادم تا در فصل بعدی برنامه «ورزشگاه» را به جای علی انصاریان روی آنتن ببرد اما او با بهانه‌های فراوان حضور در این برنامه را هم رد کرد.

ماندگاری درباره فعالیت‌های اخیر مزدک میرزایی در سیما افزود: قرار بود برنامه‌ای با موضوع بررسی فوتبال پایه برای شبکه امید کار کنیم که در مرحله برنامه‌ریزی ماند و مستندی در خصوص تاریخچه دربی‌ها برای شبکه مستند داشتیم که در مرحله تولید بود که اکنون با رفتن مزدک هیچکدام از این همکارهی‌ها به سرانجام نرسید.

  تعاریف کیلوگرم، آمپر، کلوین و مول تغییر کرد
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی