با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

واکنش قلعه‌نویی به تعویق لیگ و بلاتکلیفی تیم‌ها

به گزارش اصلاحات نیوز، رقابت های لیگ نوزدهم طبق آنچه مسئولان فوتبال اعلام کرده بودند، قرار بود از دهم مردادماه آغاز شود ولی نه تنها هنوز در رابطه با شروع لیگ صحبتی نشده که حتی قرعه کشی لیگ هم برگزار نشده است.

این ها در شرایطی است که تیم ها در حال پشت سر گذاشتن دوران بدنسازی هستند و بازی های دوستانه را برای شروع فصل آغاز کرده اند.

 

امیرقلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان که این روزها همراه با تیمش در اردوی ترکیه به سر می برد و دیروز هم تیمش اولین بازی دوستانه را برگزار کرد، در رابطه با تعویق لیگ گفته است: « در هیچ کجای دنیا چنین چیزی را نمی‌بینید. یادم می‌آید که سال 2007 در سمیناری در کشور فنلاند بودم که در آن سمینار برنامه فدراسیون‌ها در زمینه ملی و باشگاهی تا سال 2020 پیش‌بینی شده بود، ولی ما در فوتبال ایران با چنین مشکلاتی روبه‌رو هستیم و هنوز نمی‌دانیم لیگ از چه زمانی آغاز می‌شود. بحث بهبود وضعیت ورزشگاه مربوط به دیروز و امروز نیست و این یک کار گسترده است که از مدت‌ها قبل باید به فکر آن می‌افتادیم. امکان ندارد که در دو سه ماه مشکل همه‌ی ورزشگاه‌ها برطرف شود. ما امسال بازی‌های مقدماتی جام جهانی و جام ملت‌ها را هم در پیش داریم و با ادامه این روند لیگ برتر دچار بحران می‌شود. قطعاً این مشکلات به تیم ملی هم سرایت می‌کند.»

 

چند روز پیش مدیرعامل باشگاه سپاهان هم در مصاحبه ای به تعویق لیگ اعتراض کرده بود ولی سهیل مهدی  رییس کمیته صدور مجوز حرفه ای برای باشگاه ها در واکنش به این مصاحبه بر عدم برگزاری لیگ تا استانداردسازی استادیوم ها تاکید کرده بود و به کور شدن چشم یک تماشاگر در بازی های فصل گذشته اشاره کرد که در نقش جهان برگزار شد.

/ورزش سه

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی