با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

از شایعه تا واقعیت؛ کوچ مزدک میرزایی به شبکه ماهواره‌ای

چندی پیش شایعه رفتن عادل فردوسی‌پور به شبکه‌ای ماهواره‌ای مطرح شد، اما در نهایت شب گذشته خبری منتشر شد که حکایت کوچ مزدک میرزایی به آن شبکه را روایت می‌کند.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ چندی پیش شایعه رفتن عادل فردوسی‌پور به شبکه‌ای ماهواره‌ای مطرح شد، اما در نهایت شب گذشته خبری منتشر شد که داستان کوچ مزدک میرزایی به آن شبکه را روایت می‌کند.

البته در ساعات گذشته سازمان صداوسیما سعی در تکذیب این خبر داشته اما توئیت‌های افراد نزدیک به مزدک میرزایی در رسانه‌ها و جلد چند روزنامه ورزشی نزدیک به او، نشان می‌دهد که این مجری و همسرش احتمالا اکنون به لندن رسیدند تا برای اجرا در یک شبکه ماهواره‌ای فارسی‌زبان آماده شوند.

مزدک میرزایی، گزارشگر و مجری برنامه‌های فوتبالی سیما در سال‌های گذشته اجرای برنامه فوتبال برتر را برعهده داشت که امسال اجرای این برنامه نیز برعهده محمدحسین میثاقی گذاشته شد.

این گزارشگر باسابقه فوتبال ایران در چند سال گذشته به ساخت مستند‌های ورزشی رو آورده بود که بر اساس شنیده‌ها چند مستند آخر او نیز مجوز پخش از شبکه مستند را پیدا نکرد.

اکنون پس از حذف عادل فردوسی‌پور، رفتن جواد خیابانی به شبکه ورزش و پیمان یوسفی به شبکه یک و حال کوچ همیشگی مزدک میرزایی، می‌توان گفت که تقریبا غیر از محمدحسین میثاقی و محمدرضا احمدی، مجری ورزشی دیگری در شبکه سه باقی نمانده است.

گفتنی است که مزدک میرزایی دومین مجری سرشناس ورزشی سیما بوده که پس از مهدی رستم‌پور اجرا در شبکه‌های ماهواره‌ای را پذیرفته است.

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی