با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

ارائه‌شده

در

چمران: شهرداری از برگزاری نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای تهران جلوگیری می کند

chamran

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به تفاهم نامه سازمان نمایشگاه ها، نیروی انتظامی و شهرداری گفت: سازمان نمایشگاه ها اجازه برگزاری نمایشگاه های پرازدحام از جمله خودرو در محل دائمی نمایشگاه های تهران را ندارد و شهرداری برهمین اساس از برگزاری هرگونه نمایشگاه دراین مکان جلوگیری می کند.
به گزارش اصلاحات نیوز و به نقل از ایرنا از اداره کل ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران، مهدی چمران روز یکشنبه در دویست و هشتاد و چهارمین جلسه غیرعلنی
شورا افزود: ظاهرا قرار است آبان ماه امسال نمایشگاه خودرو در محل دائمی نمایشگاههای تهران برگزار شود.
وی با اشاره به اینکه مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب با هدف برگزاری نمایشگاه های ملی و بین المللی احداث شده اظهار کرد: برها تذکر داده ایم که برگزاری نمایشگاه های شلوغ و پرازدحام در محل دائمی نمایشگاه های تهران(محدوده خیابان سئول و بزرگراه چمران) که موجب اختلال در زندگی شهروندان می شود، ممنوع است.
چمران افزود: برگزاری نمایشگاه هایی مانند خودرو و کیف و کفش و لوازم التحریر(بازگشایی مدارس) که با ازدحام جمعیت همراه است و موجب بروز مشکلات ترافیکی برای شهر می شود در محل دائمی نمایشگاههای تهران ممنوع است و شهرداری تهران از برگزاری این قبیل نمایشگاهها جلوگیری خواهد کرد.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: با توجه به ساخت مجموعه بزرگ و مناسب نمایشگاه شهر آفتاب، برگزاری نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای شهرآفتاب هیچ توجیهی ندارد.
چمران تاکید کرد: البته جای تعجب و تاسف است که رئیس سازمان نمایشگاهها در نامه ای به صنوف مختلف اعلام کرده که اگر واحدی اقدام به برگزاری نمایشگاه در شهر آفتاب کند از صنف مربوطه اخراج خواهد شد.
نمایشگاه دائمی شهر تهران در محدوده خیابان سئول و بزرگراه چمران و مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب در مجاورت حرم امام خمینی (ره) قرار دارند.
مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب اوایل سال جاری به منظور برگزاری نمایشگاه های ملی و بین المللی و کاهش بار ترافیکی شهر تهران به واسطه برگزاری نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای پایتخت مورد بهره برداری قرار گرفت.

  مردی در متروی آزادی خودکشی کرد
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی