با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

عطایی: باخت ایران به روسیه تلنگری به تیم ملی والیبال بود

 

به گزارش اصلاحات نیوز:سرمربی تیم والیبال جوانان ایران معتقد است که باخت مقابل روسیه باعث تلنگر به تیم شد و بعد از باخت بازیکنان فضای سخت مسابقات را درک کرده اند.

بهروز عطایی در گفت و گو با ایسنا، در باره صعود شاگردانش به مرحله دوم رقابت های والیبال جوانان جهان گفت: مرحله ی دوم این رقابت ها کار بسیار سختی را در پیش داریم و با توجه به حذف تیم های قدرتمند لهستان و کوبا که به ترتیب قهرمان و نائب قهرمان دوره ی قبل این مسابقات بودند و همچنین  نتوانستند به جمع ۸ تیم برتر  راه پیدا کنند نشان از کیفیت بالا و فشردگی این مسابقات دارد. بازی‌های مرحله دوم به مراتب سخت‌تر از مرحله قبل خواهد بود و بویژه اینکه تیم‌های لهستان و کوبا، قهرمان و نایب قهرمان دوره قبل حذف شدند و به جمع هشت تیم نهایی نیامدند و سایر تیم ها بهتر ظاهر شدند.

او ادامه داد: طبیعتا فشار و سختی این مرحله را درک کرده ایم و بعد از باخت ملی پوشان در مقابل روسیه بازیکنان متوجه فضای سخت بازی ها شدند این باخت برای بازیکنان ملی والیبال جوانان تلنگری بود و باعث شد فضای سخت را لمس کنند و بر این باور برسند که به فضای سخت تری راه پیدا کرده اند. تیم های دیگر پیشرفت خیلی زیادی داشته اند و می تواند کار را برای تیم ایران و دیگر تیم ها سخت کنند.

عطایی افزود: بیشتر بازیکنان تیم ملی جوانان تجربه ی حضور در مسابقات جهانی نوجوانان را دارندو تفاوت سطح بین تیم نوجوانان و جوانان برای آنان ملموس است.

او درباره گروه ایران در دور دوم این رقابتها اظهار کرد: در این مرحله با تیم های باکیفیتی مانند ایتالیا که خود مدعی قهرمانی است هم گروه شده ایم و تیم آرژانتین هم که به عنوان تیم اول از گروهش صعود کرده است و بحرین که میزبان این دوره از مسابقات است گروه ما را تشکیل می دهد.

عطایی با بیان اینکه بازی اول در مقابل آرژانتین بسیار مهم است، گفت: سعی می کنیم که در بازی اول مقابل آرژانتین که کلیدی ترین بازی ما است با مدیریت درست و کنترل تیم به برد دست یابیم که بتوانیم شانس خود را برای رفتن به نیمه نهایی زیاد کنیم. در این بازی برنامه ریزی هایی صورت گرفته است و با تمام انرژی به میدان می رویم.

سرمربی تیم ملی والیبال افزود: نقاط ضعف و قوت تیم آرژانتین را به درستی شناسایی کرده ایم و بر این اساس ۲ جلسه تحلیلی و آنالیزی قبل از بازی خواهیم داشت تا موضوعات فنی را در اختیار بازیکنان قرار بدهیم.

او در پایان افزود: به امید خدا و دعا ی مردم به گونه ای بازی می کنیم که بتوانیم خواسته‌های تیم و مردم را برآورده کنیم و بتوانیم سبب شادی مردم ایران باشیم.

انتهای پیام/منبع ایسنا

 
آگهی