با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

اظهارنظر ستاره پرتغالی درباره لیونل مسی

رونالدو نازاریو در گفت‌و‌گو با نشریه مارکا برای لیونل مسی به مناسبت سی ‌و ‌دومین سالگرد تولدش آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ در شرایطی که طی سال‌های اخیر همواره رقابت داغی بین طرفین در جریان بوده، این ستاره پرتغالی گفته: من می‌خواهم تولد مسی را به او تبریک بگویم و امیدوارم ۱۰۰ سال دیگر هم بازی کند. خب به مسی چه چیزی می‌توان گفت؟ تا آخر عمرت فوتبال بازی کن! من باور دارم لئو بازیکنی است که دنیا عاشق تماشای بازی‌های او است.»

ستاره سابق رئال مادرید درباره مقایسه‌هایی که بعضاً میان عملکرد مسی در رده باشگاهی و ملی می‌شود و اتهاماتی که اغلب به او در خصوص کم‌کاری در تیم ملی کشورش زده می‌شود هم گفت: «فکر می‌کنم چنین مقایسه‌هایی غیرمنصفانه است. در بارسلونا او هر روز با هم‌تیمی‌هایش تمرین می‌کند و به او اجازه داده می‌شود با آرامش خاطر بیشتری بازی کند و به این شیوه او می‌تواند بهترین بازی‌هایش را ارائه کند اما فکر نمی‌کنم میان بازی‌هایی که او در بارسا و تیم ملی آرژانتین ارائه می‌کند تفاوتی وجود داشته باشد. مطمئنم مسی می‌خواهد با تیم ملی کشورش هم چیزی ببرد و هر کاری در توانش باشد انجام می‌دهد که این هدف را محقق کند. در سن ۳۲ سالگی او می‌توانست از بازی در کوپا‌آمه‌ریکا خودداری کند اما در عوض او قید تعطیلاتش را زد تا بتواند کشورش را در این رقابت‌ها همراهی کند و با آرژانتین جامی که شدیداً به دنبالش هست را کسب کند.»

رونالدو سپس درباره مقایسه‌هایی که میان مسی و مارادونا صورت می‌گیرد هم گفت: «می‌توانید چشمانتان را ببندید و فقط یکی را انتخاب کنید. هر دو آنها دو سوپراستار فوتبالی هستند. واقعاً نمی‌‌خواهم مقایسه کنم چون این خیلی غیرمنصفانه است. مقایسه کردن دو بازیکن از دو نسل مختلف واقعاً سخت است. مارادونا در نسلی که مربوط به سالیان دور است بازی کرده اما هر دو آنها نوابغی هستند که نام‌شان همیشه در تاریخ فوتبال خواهد ماند.»

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی